Uwaga eksploatacyjna Asus Vs239h

Uwaga eksploatacyjna Asus Vs239h to monitor LCD Full HD o przekątnej 23 cali, który zapewnia niezwykle wyraźny i wyraźny obraz. Panel LCD wykorzystuje technologię LED, co gwarantuje wyższą wydajność energetyczną i lepszą jakość obrazu. Jest to także monitor zgodny z funkcją Eye Care, która chroni oczy użytkowników przed szkodliwymi skutkami promieniowania. Dodatkowo, monitor posiada wiele różnych portów wejściowych i wyjściowych, dzięki czemu można łatwo podłączyć go do innych urządzeń.

Ostatnia aktualizacja: Uwaga eksploatacyjna Asus Vs239h

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

Marekxxxx 31 Oct 2021 08:33 366

 • #1Level 12  

  #1

  Dzień dobry.
  Choć czytałem już dużo o podobnych problemach to nie znalazłem idealnego rozwiązania.
  Laptop ASUS TUF Dash F15 FX516PR podpięty jest przez HDMI do portu nr. 1 w monitorze zewnętrznym Samsung LU28R550UQRXEN 4K.
  Problem polega na tym, że podczas bootowania monitor zewnętrzny nie wykrywa sygnału, nie ma obrazu i chce przechodzić w stan czuwania aż do pełnego załadowania systemu i nic się nie wyświetla. Również w biosie nic nie widać na zewnętrznym monitorze tylko na laptopie. Problem ustępuje dopiero w windows 11 jeżeli ustawię monitor z odbioru HDMI 2. 0 na HDMI 1. 4 ale wtedy mam tylko odświeżanie 30 Hz. Z HDMI 2. 0 wszystko wraca do normy dopiero jeśli wypnę kabel i podłączę ponownie. Wyłączyłem szybkie uruchamianie w bios, nic to nie dało. Bios i aktualizacje są aktualne a kable testowałem dwa sprawne i zgodne ze standardem 2. 0 i 2. 1.

Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34"

vs

Asus VS239H-P

Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34"

Dlaczego Asus VS239H-P jest lepszy od Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34"?

 • Ma wbudowany głośnik stereo?
 • Ma złącze DVI?
 • 258. 39mm węższy/a?
  552mmvs810. 39mm
 • 2. 3kg lżejszy?
  3. 5kgvs5. 8kg
 • 88mm cieńszy?
  200mmvs288mm
 • Ma złącze VGA?

Dlaczego Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34" jest lepszy od Asus VS239H-P?

 • 1ms krótszy czas odświeżenia?
  4msvs5ms
 • Wspiera kalibrację koloru?
 • 2. 39x wyższa rozdzielczość?
  3440 x 1440pxvs1920 x 1080px
 • 41. 67% większy rozmiar wyświetlacza?
  34"vs24"
 • 50 nits jaśniejsze?
  300 nitsvs250 nits
 • Posiada wyjście HDMI?
 • Ma powłokę przeciwodblaskową?
 • Wspiera PiP and PaP?

Tańsze odpowiedniki

Acer Predator XB3 XB273U GSbmiiprzx 27"

iiyama Prolite XUB2792QSN-B1 27"

iiyama Prolite XUB2792QSU-B1 27"

MSI MAG Artymis 274CP 27"

Asus TUF Gaming VG289Q1A 28"

iiyama Prolite XU2792UHSU-B1 27"

Opinie użytkowników

Ogólna ocena

Asus VS239H-P

0 Opinie użytkowników

Asus VS239H-P

0. 0/10

0 Opinie użytkowników

Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34"

1 Opinie użytkowników

Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34"

8. 0/10

1 Opinie użytkowników

Wyświetlacz

Rodzaj technologii zastosowanej w wyświetlaczu.

Czas odświeżenia opisuje jak długo trwa zmiana stanu pikseli, aby wyświetlić nową zawartość. Im krócej trwa zmiana, tym mniejsza szansa na rozmycie obrazu.

Im większy jest rozmiar ekranu, tym lepsze wrażenia użytkownika.

Rozdzielczość wskazuje maksymalną liczbę pikseli, którą można wyświetlić na ekranie, wyrażoną jako ilość pikseli na poziomej i pionowej osi.

Gęstość pikseli to miara rozdzielczości ekranu, wyrażona jako liczba pikseli na cal (PPI) na ekranie. Większa gęstość pikseli przekłada się na większą przejrzystość i ostrość obrazów renderowanych na ekranie, poprawiając w ten sposób jakość oglądania.

Powłoka przeciwodblaskowa redukuje zewnętrzne odbicia światła pochodzącego spoza wyświetlacza.

Częstotliwość z jaką odświeżany jest ekran. Wyższa częstotliwość powoduje mniejsze migotanie (mniej szumów) i bardziej naturalny ruch w scenach akcji.

Poziomy kąt widzenia to maksymalny kąt przy którym obraz jest widziany w akceptowalnej jakości.

Pionowy kąt widzenia to maksymalny kąt przy którym obraz jest widziany w akceptowalnej jakości.

Informacje ogólne

Typ

Nieznana. Pomóż nam, sugerując wartość. (Asus VS239H-P)

Zakrzywiony, Ultraszeroki

Typ monitora

Nachylenie to możliwość wychylenia monitora w górę i w dół. Nachylenie pozwala użytkownikom zmianę pozycji patrzenia na wyświetlacz, tworząc bardziej komfortowe warunki oglądania obrazu.

Obracana podstawa pozwala na obracanie monitora w lewo i w prawo, możesz więc ustawić go pod żądanym kontem.

VESA to standard uchwytu stosowany przez wielu producentów. Urządzenie wspierające VESA może być zamontowane na wielu podpórkach, od wsporników do uchwytów ściennych.

Wysokość reprezentuje pionowy wymiar produktu.

Szerokość reprezentuje poziomy wymiar produktu.

Grubość (lub głębokość) produktu.

Uważamy, że mniejsza waga jest lepsza, ponieważ lżejsze urządzenia są wygodniejsze do przenoszenia. Niższa waga jest również zaletą dla urządzeń gospodarstwa domowego, ponieważ ułatwia transport.

Ekran może pracować w trybie pionowym, który jest lepszy do oglądania pionowych obrazów takich jak dokumenty, zdjęcia, itp.

Kolory

Nit jest miarą światła emitowanego przez wyświetlacz, równą jednej kandeli na metr kwadratowy. Jaśniejsze wyświetlacze zapewniają czytelność zawartości ekranu, nawet w słonecznych warunkach.

Odpowiednio skalibrowany ekran reprezentuje kolory takie jak są w rzeczywistości, n. p. możesz przeprowadzić sesję zdjęciową i weryfikować zdjęcia w czasie rzeczywistym. Czujnik wewnętrzny lub/i kolorymetr jest zwykle zamontowany aby kalibracja byłaby bezproblemowa.

Liczba kolorów jakie ekran jest w stanie dokładnie wyświetlić.

Głębia bitowa (głębia kolorów) to liczba bitów używanych do określenia koloru pojedynczego piksela. Im więcej bitów, tym większa gama kolorów wyświetlanych przez panel. Panel 8-bitowy używa 256 poziomów na kanał i wyświetla 16, 7 miliona kolorów, podczas gdy panel 10-bitowy osiąga 1024 poziomy i wyświetla 1, 07 miliarda kolorów.

Standardowy współczynnik kontrastu urządzenia, to współczynnik luminancji najjaśniejszej barwy do najciemniejszej barwy obrazu. Wysoki współczynnik kontrastu jest pożądanym elementem każdego wyświetlacza, ponieważ zapewnia głębsze odcienie czerni i bardziej wyraziste barwy obrazu.

Prezentuje procent pokrycia Adobe RGB przez urządzenie.

Łączność

Więcej portów HDMI oznacza możliwość podłączenia większej liczby urządzeń, takich jak konsole, dekodery satelitarne, odtwarzacze.

Apple Thunderbolt to charakterystyczny dla produktów Apple kabel, który przesyła zarówno dane i wyświetla sygnały za pomocą jednego przewodu, podczas równoczesnego zasilania urządzenia.

Umożliwia podłączenie wyświetlacza poprzez złącze DisplayPort.

Standardowe złącze mini-jack pozwala na korzystanie z większości słuchawek.

Urządzenia, które mają złącze DVI (zazwyczaj komputery i notebooki) mogą być podłączone do zestawu TV.

liczba portów USB

Posiadając więcej portów USB, możesz podłączyć więcej urządzeń. com/pl/asus-vs239h-p-vs-xiaomi-mi-curved-gaming-monitor-34/usb-version">wersja USB

Nowsza wersja USB jest szybsza i lepiej zarządza energią.

USB Typu-C ma odwracalną orientację wtyczki i kierunku kabla. com/pl/asus-vs239h-p-vs-xiaomi-mi-curved-gaming-monitor-34/hdmi-version-r">wersja HDMI

Nowsze wersje HDMI obsługują większą przepustowość, co pozwala na wyższą rozdzielczość i liczbę klatek na sekundę.

Zasilanie

zużycie energii

Ile mocy zużywa urządzenie kiedy jest włączone.

Ile mocy zużywa urządzenie kiedy jest wyłączone, ale jest nadal podłączone do prądu w trybie czuwania. com/pl/asus-vs239h-p-vs-xiaomi-mi-curved-gaming-monitor-34/power-consumption-annual">roczne zużycie energii

Im więcej mocy na rok zużywa urządzenie, tym jest mniej energooszczędne, powodując wzrost kosztów z upływem czasu.

Funkcje

Urządzenia wspierające PiP i PaP - Picture in Picture mogą wyświetlać dwa obrazy z różnych źródeł w tym samym czasie, poprzez dzielenie obrazu lub wyświetlanie mniejszego okna wewnątrz większego obrazu.

Urządzenia z głośnikami stereo odtwarzają dźwięk, który otacza użytkownika z lewej i prawej strony, tworząc bogatszy dźwięk i lepsze wrażenia.

Urządzenia z wbudowanymi funkcjami smart TV (takie jak Android TV lub webOS) umożliwiają dostęp do popularnych aplikacji streamingowych bez konieczności zakupu/podłączania osobnego urządzenia smart TV. com/pl/asus-vs239h-p-vs-xiaomi-mi-curved-gaming-monitor-34/audio-output-power">moc wyjściowa audio

Moc wyjściowa audio zależy od ilości głośników oraz ich mocy. Wysoka moc wyjściowa audio skutkuje w głośnym i czystym dźwiękiem.

Pilot pozwala na zdalne kontrolowanie urządzenia. Może być dołączony do urządzenia lub występować jako opcjonalne akcesorium.

Jeżeli urządzenie wspiera Dolby Digital potrafi przesłać do sześciu różnych kanałów audio (stron systemu dźwięku 3D) dla lepszych wrażeń dźwiękowych.

Jeżeli urządzenie wspiera Dolby Digital Plus potrafi przesłać do czternastu różnych kanałów audio (stron systemu dźwięku 3D) z ulepszonym kodowaniem, dla lepszej jakości dźwięku.

DTS Surround to wysokiej jakości kodek audio, który wspiera do sześciu kanałów audio, z dobrą przepływnością i jakością audio.

Czujnik światła otoczenia dostosowuje jasność obrazu w zależności od ilości naturalnego światła otoczenia.

Inne

Urządzenia z portami HDMI lub mini HDMI mogą transmitować pliki wideo i audio w wysokiej rozdzielczości.

Im mniejsza ramka obrazu, tym bardziej estetycznie wygląda urządzenie.

Gdy jest objęty gwarancją producenta, możliwe jest uzyskanie wymiany w przypadku awarii. Uwaga: Może się to różnić w zależności od regionu.

Więcej portów wejścia audio oznacza, że może być podłączonych więcej urządzeń audio takich jak mikrofony, zewnętrzne odtwarzacze itp.

Zegar uśpienia to funkcja, która wyłącza urządzenie po ustalonym czasie.

Najlepszy/najlepsza w kategorii monitory?

Asus TUF Gaming VG28UQL1A 28"

Asus ProArt PA32UCX-PK 32"

Asus ProArt PA32UCX-K 32"

MSI MPG Artymis 343CQR 34"

Pokaż wszystko

2011-12-2000:11

Firma ASUS wprowadza na rynek nowy monitor z matrycą IPS, z podświetlanymi diodami LED monitorem Full HD VS239H i panelem IPS o szerokim kącie widzenia, z kontrastem 50, 000, 000:1 i interfejsem HDM. Przejdź do artykułu ›

Uwaga eksploatacyjna Asus Vs239h

Bezpośredni link do pobrania Uwaga eksploatacyjna Asus Vs239h

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Uwaga eksploatacyjna Asus Vs239h