Podręcznik szybkich kroków Cisco Crm3

Podręcznik Szybkich Kroków Cisco CRM3 jest idealnym narzędziem dla osób, które chcą zacząć pracę z Cisco CRM3. Zawiera on wszystkie informacje potrzebne do zaczęcia korzystania z platformy, w tym informacje o tworzeniu nowych kont, zarządzaniu istniejącymi i tworzeniu zaawansowanych aplikacji. Podręcznik zawiera również wiele przykładów kodu, które pomogą w lepszym zrozumieniu działania platformy. Zawiera wyczerpujące informacje na temat wszystkich funkcji i narzędzi, które oferuje Cisco CRM3, dzięki czemu użytkownicy mogą szybko nauczyć się tworzyć i zarządzać aplikacjami w oparciu o tę platformę.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik szybkich kroków Cisco Crm3

Nie można odnaleźć folderu Kalendarz lub nie można odnaleźć folderu Zadania podczas korzystania z szybkich kroków w programie Outlook - Outlook | Microsoft LearnPrzejdź do głównej zawartości

Ta przeglądarka nie jest już obsługiwana.

Przejdź na przeglądarkę Microsoft Edge, aby korzystać z najnowszych funkcji, aktualizacji zabezpieczeń i pomocy technicznej.

 • Artykuł
 • Czas czytania: 2 min
 • Dotyczy:
  Outlook 2016

Symptomy

W przypadku korzystania z konta IMAP lub POP, które zostało dodane jako konto pomocnicze do profilu programu Outlook i spróbujesz użyć dowolnego z następujących szybkich kroków, zostanie wyświetlony jeden z dwóch komunikatów o błędach:

"The Calendar folder cannot be found" or "The Tasks folder cannot be found".

Szybkie kroki:

 • Tworzenie zadania z załącznikiem
 • Tworzenie zadania z tekstem wiadomości
 • Tworzenie terminu z załącznikiem
 • Tworzenie terminu z tekstem wiadomości
 • Przyczyna

  Jest to znane ograniczenie w programie Outlook.

  Program Outlook nie synchronizuje folderu Kalendarz lub Zadania z serwerem dla kont IMAP lub POP. Jeśli konto podstawowe jest skonfigurowane jako konto e-mail IMAP lub POP, folder Kalendarz lub Zadania jest tworzony lokalnie, dzięki czemu te funkcje mogą być nadal używane w programie Outlook. Jednak konta IMAP lub POP nie mają utworzonych folderów, a każda próba interakcji z tymi folderami przy użyciu szybkich kroków spowoduje wygenerowanie tego błędu.

  Więcej informacji

  Aby uzyskać więcej informacji na temat szybkich kroków, zobacz następujący artykuł pomoc techniczna firmy Microsoft:

  Automatyzowanie typowych lub powtarzających się zadań za pomocą szybkich kroków

Dodatkowe zasoby

Podręcznik szybkich kroków Cisco Crm3

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik szybkich kroków Cisco Crm3

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik szybkich kroków Cisco Crm3