Podręcznik online Emerson T 60

Podręcznik online Emerson T 60 to interaktywny podręcznik do nauki języka angielskiego, który umożliwia użytkownikom zdobycie wyczerpującej wiedzy na temat języka. Podręcznik zawiera szeroki zakres materiałów do nauki, w tym lekcje audio i wideo, ćwiczenia z odpowiedziami, quizy i testy oraz artykuły, które dotyczą różnych aspektów języka angielskiego. Podręcznik online Emerson T 60 oferuje również pomoc w przygotowaniu do egzaminów, w tym Cambridge English i IELTS, a także materiały do nauki języków obcych, w tym języka hiszpańskiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego, rosyjskiego i portugalskiego. Podręcznik online Emerson T 60 to skuteczna metoda nauki języka angielskiego, która dostarcza użytkownikom wszystkich narzędzi, których potrzebują, aby stopniowo zwiększać zakres ich językowych umiejętności.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik online Emerson T 60

Język angielski

New Bingo! 1 Plus
Podręcznik

New Bingo! 2 Plus

New Bingo! 3 Plus
Język niemiecki

Kompass Team 1

Kompass Team 2

Kompass Team 3

Klasse Super Toll 1 kl. 7
Podrecznik

Klasse Super Toll 2 kl. 8

Klasse Super Toll 1
Materiały ćwiczeniowe (rozdziały)

Klasse Super Toll 2

Mach Mit 1

Mach Mit 2

Mach Mit 3

Und So Weiter Neu 1

Und So Weiter Neu 2

Und So Weiter Neu 3

ich und du neu 4

ich und du neu 5

ich und du neu 6

ABCDeutsch 1 NEU

ABCDeutsch 2 NEU

ABCDeutsch 3 NEU

Profi 1 Neu

Transfer Deutsch 1
Język rosyjski

Wsio prosto 1
Podręcznik klasa VII

Wsio prosto 2

Вот и мы по-новому 1

Вот и мы 1

Zeszyt ćwiczeń

Вот и мы 2

Вот и мы 3

Język francuski

Exploits 1

"Kiermasz podręczników" - instrukcja

Aby otrzymać wydrukowaną wersję zaadaptowanego podręcznika należy:

 1. 1. Zalogować się w aplikacji.
 2. 2. Skorzystać z wyszukiwarki w celu określenia parametrów poszukiwanego podręcznika.
 3. 3. Wskazać podręcznik spośród dostępnych na stronie kiermaszu tytułów, wybierając klawisz „Rezerwuj”.
 4. 4. Na adres e-mail podany w trakcie rejestracji zostanie wysłana informacja z danymi szkoły, któraoferujepodręcznik.
 5. 5. W przypadku rezygnacji z podręcznika należy w panelu „Lista zamówionych produktów” odznaczyćpodręcznikwybierając klawisz „zwolnij z rezerwacji”.

Aby przekazać lub wypożyczyć zaadaptowany podręcznik należy:

 1. 2. Wybrać zakładkę „Moje konto”. Wybrać klawisz „Lista zamówionych produktów”, a następnie wskazać pole „Wystaw podręcznik”.Podręcznikinależy zamieszczać jako:
  • komplety, np. : Nasza szkoła” klasa II,
  • części np. : „Nasza szkoła” klasa II część I.
 2. 4. Wypełnić metryczkę oferowanego podręcznika i zatwierdzić ją klikając w klawisz „wystaw swójpodręcznik”.
 3. 5. W przypadku rezerwacji wystawionego na kiermaszu podręcznika, na adres e-mail podany w trakcierejestracji zostanie wysłana informacja z danymi szkoły, która jest zainteresowana podręcznikiem.
 4. 6. Po przekazaniu podręcznika należy w panelu „Lista zamówionych produktów” odznaczyć podręcznikwybierającklawisz „oznacz jako przekazaną” lub w przypadku rezygnacji „zwolnij z rezerwacji”.
  Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów
 5. Język polski na plus klasa 2 część 3

  (produkt wirtualny)

  Materiały ćwiczeniowe służące utrwalaniu wiedzy o języku polskimMateriał ćwiczeniowy dla uczniów niepełnosprawnych mających trudnościw uczeniu się i/lub komunikowaniu się, w tym niesłyszących, słabosłyszących, z niepełnosprawnością intelektualną, autyzmem i afazją

  0, 00 zł W magazynie

  Zeszyt kart pracy. Klasa 2 część 1Zeszyt kart pracy. Klasa II. Materiał ćwiczeniowy dla uczniów niepełnosprawnych mającychtrudności w uczeniu się i/lub komunikowaniu się, w tym niesłyszących, słabosłyszących, z niepełnosprawnością intelektualną, autyzmem i afazją. Część 1Język polski na plus klasa 2 część 4

  Od wielu lat inwestujemy nie tylko w rozwój publikacji tradycyjnych - drukowanych podręczników i zeszytów ćwiczeń, ale także w narzędzia umożliwiające nauczanie przy pomocy technologii informacyjno-komunikacyjnych, w tym także online. W każdej sytuacji – ucząc w szkole lub zdalnie, możesz liczyć na profesjonalne, merytoryczne i innowacyjne wsparcie Wydawnictwa Klett. Nie tylko w czasie kwarantanny, ale przez cały rok gwarantujemy dostęp do najlepszych rozwiązań cyfrowych na rynku edukacyjnym.

  Wejdź na www. pl i odblokuj wybrane materiały. Zachęć swoich uczniów do korzystania z zasobów interaktywnych Klett.

  Platforma Dzwonek. pl to miejsce, gdzie tradycyjne treści edukacyjne wzbogacone zostały o dodatkowe funkcjonalności urozmaicające proces edukacyjny. Znajdują się tam materiały interaktywne Klett przeznaczone dla uczniów na różnych etapach edukacyjnych. Liczne publikacje dostępne na  to między innymi nasze bestsellery takie jak: Hallo AnnaWir smartMagnet smartDirekt plus,  Żyrafa Ola i przyjacieleKomplett plus!

  Oprócz podręczników i zeszytów ćwiczeń na nauczycieli i uczniów czekają również zadania dodatkowe poszerzające treści zawarte w wydaniach papierowych.

  Pamiętaj: zadania interaktywne to nauka przez zabawę. Dzięki dynamicznej formie zadań oraz automatycznej kontroli poprawności ich wykonania, praca z treściami interaktywnymi doskonale sprawdza się zarówno na lekcji w szkole, jak i podczas samodzielnej pracy w domu.

  Zobacz pełną listę publikacji interaktywnych Klett.

Podręcznik online Emerson T 60

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik online Emerson T 60

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik online Emerson T 60