Podręcznik funkcji bezpieczeństwa 3m Projectorsleeve

Podręcznik funkcji bezpieczeństwa 3m Projectorsleeve to wysoce wytrzymała, elastyczna i wodoodporna rękawica ochronna, która chroni projektor przed uszkodzeniem. Wykonana jest z solidnego materiału, który jest odporny na ścieranie i przetarcia. Rękawica wykorzystuje trwałe, wzmocnione wstawki, które zapewniają wytrzymałość i odporność na warunki zewnętrzne. Dodatkowo, rękawica posiada zamek błyskawiczny, który zapobiega niepożądanym otwarciom. Podręcznik funkcji bezpieczeństwa 3m Projectorsleeve jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą chronić swój projektor.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik funkcji bezpieczeństwa 3m Projectorsleeve

52. 47KsiążkiHelion

Cena katalogowa 59, 00 zł

52, 47 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 45, 09 zł

Wysyłka: 1-2 dni robocze
+ czas dostawy

Opis

Zweryfikuj bezpieczeństwo systemów informatycznych! Testy penetracyjne (pentesty) to najbardziej wiarygodny sposób zweryfikowania bezpieczeństwa systemów informatycznych. Specjaliści na zlecenie próbują włamać się do systemu. Stosują przy tym wyrafinowane techniki, z których prawdopodobnie skorzystaliby włamywacze. Pentester weryfikujący bezpieczeństwo systemu przygotowuje raport, w którym opisuje wykryte luki lub słabości oprogramowania. Dzięki jego pracy kluczowe dane użytkowników są zdecydowanie bezpieczniejsze! Jeżeli interesuje Cię działalność pentesterów i chciałbyś nauczyć się tak działać, trafiłeś na podręcznik, który wprowadzi Cię w ten świat. Dowiedz się, jak przygotować system do testów penetracyjnych, prowadzić atak oraz skonstruować raport, który dostarczy największą wartość klientowi. Poznaj zaawansowane narzędzia oraz techniki stosowane przez pentesterów. Odkryj najlepsze źródła informacji. Książka ta jest doskonałą i obowiązkową lekturą dla pasjonatów bezpieczeństwa systemów informatycznych, którzy chcą przeprowadzać testy penetracyjne systemów informatycznych. Dzięki tej książce: poznasz narzędzia stosowane przez pentesterów zaznajomisz się z technikami ataków na aplikacje webowe zdobędziesz wiedzę na temat inżynierii społecznej przeprowadzisz ataki w sytuacji fizycznego dostępu do maszyn i sieci zrobisz duży krok w kierunku zostania profesjonalnym pentesteremSkarbnica wiedzy początkującego pentestera!

Szczegóły

Tytuł

Podręcznik pentestera Bezpieczeństwo systemów informatycznych

Język oryginału

angielski

Tytuł oryginału

The hacker playbook

Podobne z kategorii - Książki

Darmowa dostawa od 199 zł

Rabaty do 45% non stop

Ponad 200 tys. produktów

Bezpieczne zakupy

Informujemy, iż do celów statystycznych, analitycznych, personalizacji reklam i przedstawianych ofert oraz celów związanych z bezpieczeństwem naszego sklepu, aby zapewnić przyjemne wrażenia podczas przeglądania naszego serwis korzystamy z plików cookies. Korzystanie ze strony czytam. pl bez zmiany ustawień przeglądarki lub zastosowania funkcjonalności rezygnacji opisanych w Polityce Prywatności oznacza, że pliki cookies będą zapisywane na urządzeniu, z którego korzystasz. Więcej informacji znajdziesz tutaj: Polityka prywatności. Rozumiem

Użyj linki ustalającej pozycję 3M™ Protecta®, aby uniemożliwić użytkownikowi przejście w obszar, gdzie może być narażony na upadek

Wykonane z wytrzymałej i elastycznej plecionej liny poliamidowej o średnicy 10, 5 mm

Wszyte zakończenia z osłoną termokurczliwą zapewniają większą trwałość i dłuższy okres użytkowania produktu

Zobacz więcej szczegółów

 • Użyj linki ustalającej pozycję 3M™ Protecta®, aby uniemożliwić użytkownikowi przejście w obszar, gdzie może być narażony na upadek
 • Wykonane z wytrzymałej i elastycznej plecionej liny poliamidowej o średnicy 10, 5 mm
 • Wszyte zakończenia z osłoną termokurczliwą zapewniają większą trwałość i dłuższy okres użytkowania produktu
 • Pojedyncza
 • Długość: regulowana do 1, 80 m
 • Certyfikat CE zgodności z normą EN354

Sznurkowe linki bezpieczeństwa 3M™ Protecta® są idealnym rozwiązaniem dla elementu łączącego w systemie ograniczania ruchu. Wykonane z plecionej liny poliamidowej ze szwem bezpieczeństwa. Średnica liny 10, 5 mm.

Linki ustalające pozycję uniemożliwiają użytkownikowi przejście do obszaru, gdzie może być narażony na upadek. Nasze linki do ustalenia pozycji podczas pracy w podparciu 3M™ Protecta® są wykonane z wytrzymałej i elastycznej plecionki z poliamidu o średnicy 10, 5 mm. Są dostępne w różnych długościach i z różnymi opcjami połączenia, aby spełnić wymagania użytkowników.

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.


Zaktualizowana wiedza w nowej odsłonie. Spójna koncepcja nauczania edukacji dla bezpieczeństwa, uwzględniająca potrzeby zwłaszcza młodszych uczniów, pozwala maksymalnie wykorzystać ich potencjał.

Podręcznik do edukacji dla bezpieczeństwa dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Nowe wydanie

Nr dopuszczenia:960/2022/z1
Autorzy:Jarosław Słoma

Nowe wydanie podręcznika „Żyję i działam bezpiecznie” dla szkół ponadpodstawowych jest zgodne z najnowszymi wytycznymi resuscytacji krążeniowo-oddechowej wydanymi przez Europejską Radę Resuscytacji w 2021 roku. Uwzględnia także najnowsze regulacje w zakresie obronności. Oprócz aktualnej wiedzy na temat pierwszej pomocy i działań ratowniczych w podręczniku przedstawiono zasady postępowania w sytuacjach kryzysowych, system obronny państwa, a także zagrożenia czasu pokoju i zagadnienia dotyczące edukacji zdrowotnej.

 • Ułatwia opanowanie wiedzy i umiejętności praktycznych dzięki czytelnym, prostym algorytmom postępowania, poglądowym zdjęciom oraz atrakcyjnym infografikom.
 • Umożliwia szybkie odnalezienie szukanych treści dzięki przemyślanym wyróżnieniom w tekście oraz ujęciu najistotniejszych zagadnień w widoczne i czytelne ramki. 
 • Pomaga przyswoić wiedzę poprzez zastosowanie różnorodnych rozwiązań graficznych, dostosowanych do potrzeb, zwłaszcza młodszych, uczniów, takich jak mnemotechniki, podsumowania po tematach czy powtórzenia po działach Sprawdź, czy potrafisz.
 • Pozwala dostrzec przydatność i aktualność omawianych zagadnień dzięki licznym odwołaniom do sytuacji bliskich doświadczeniu uczniów oraz do wydarzeń, które miały miejsce w niedalekiej przeszłości.

przejdź do sklepu

Zeszyt ćwiczeń do edukacji dla bezpieczeństwa dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Nowe wydanie

Danuta Słoma, Jarosław Słoma

Nowe wydanie zeszytu ćwiczeń „Żyję i działam bezpiecznie” jest zgodne z najnowszymi wytycznymi resuscytacji krążeniowo-oddechowej, wydanymi przez Europejską Radę Resuscytacji w 2021 roku. Pomaga utrwalić i sprawdzić wiedzę zdobytą na lekcjach. Dzięki miejscom na notatki z powodzeniem zastępuje zeszyt przedmiotowy.

 • Jest skorelowany z podręcznikiem – zawiera ćwiczenia ułożone według rozdziałów i tematów z podręcznika.
 • Umożliwia szybkie i łatwe podsumowanie materiału z lekcji dzięki optymalnej liczbie zadań do jednego tematu. 
 • Kształci umiejętność przetwarzania i analizowania informacji poprzez różnorodne i ciekawe ćwiczenia, np. typu prawda-fałsz, zadania do uzupełnienia, schematy i krzyżówki.
 • Zawiera dodatkowe zasoby dla uczniów ukryte pod kodami QR. pl/product/zyje-i-dzialam-bezpiecznie-zeszyt-cwiczen-do-edukacji-dla-bezpieczenstwa-dla-liceum-ogolnoksztalcacego-i-technikum-nowe-wydanie-066015" target="_blank">przejdź do sklepu

  Dla nauczyciela

  Nowoczesne, proste w obsłudze aplikacje wspierają nauczycieli zarówno w czasie przygotowań do lekcji, jak i w trakcie ich prowadzenia. Atrakcyjne materiały prezentacyjne skracają czas potrzebny na przygotowanie do zajęć i ułatwiają zainteresowanie uczniów przedmiotem.

  Portal dlanauczyciela. pl

  Zaloguj się i korzystaj z wartościowych i rzetelnie opracowanych materiałów dydaktycznych.

  Na portalu nie tylko łatwo wyszukasz potrzebne pomoce, ale także stworzysz własne zestawy z dostępnych materiałów i znajdziesz aktualne informacje o nadchodzących inicjatywach edukacyjnych.

  W serii Żyję i działam bezpiecznie jest dostępnych wiele materiałów podzielonych na:

 • dokumentację nauczyciela, m. in. : program nauczania, rozkład materiału z planem wynikowym, przedmiotowy system oceniania,
 • prowadzenie lekcji, m. scenariusze lekcji,
 • sprawdzanie wiedzy, m. kartkówki, klucze odpowiedzi i rozwiązania zadań z zeszytu ćwiczeń,
 • materiały prezentacyjne, m. : filmy, prezentacje i zasoby interaktywne.
 • przejdź do portalu

  generator. pl

  Zaloguj się i korzystaj z generatora, który pozwala na systematyczną kontrolę postępów uczniów i skraca czas potrzebny na przygotowanie materiałów służących do oceny poziomu wiedzy i umiejętności uczniów.

  Wybór zadań do testu, kartkówki czy karty pracy ułatwią filtry w Bazie zadań i informacja o szacowanym czasie rozwiązywania zadania.

  Ponad 180 zadań sprawdzających wiedzę z zakresu edukacji dla bezpieczeństwa umożliwia przygotowanie testów, kartkówek i sprawdzianów w wersjach dla wielu grup. Teraz dzięki nowej funkcji łatwiej i szybciej stworzysz własne zadania zamknięte jednokrotnego i wielokrotnego wyboru oraz prawda‐fałsz i dodasz je do Bazy zadań.

  przejdź do portalu

  Dlaczego warto wybrać serię Żyję i działam bezpiecznie?

  Seria Żyję i działam bezpiecznie kształci kluczowe umiejętności w sposób dostosowany do potrzeb i umiejętności uczniów. Różnorodne materiały dydaktyczne oraz generator testów i sprawdzianów wspierają pracę nauczyciela.

  Rozwiązania dopasowane

  do wieku i percepcji uczniów

  Uczniowie zainteresowani przedmiotem mają większą motywację do nauki, dlatego tak ważne są atrakcyjna forma przedstawienia treści i przekaz dostosowany do możliwości percepcyjnych współczesnego nastolatka.

  Czytaj więcej

  Pomoc w realizacji

  trudnych treści i obszernej podstawy programowej

  Dostosowanie wymagań edukacyjnych do indywidualnych potrzeb ucznia nie oznacza wybiórczego realizowania treści nauczania, lecz przekazywanie ich w taki sposób, aby mogły zostać dobrze zrozumiane. pl/oferta-edukacyjna/reforma/szkola-ponadpodstawowa/edukacja-dla-bezpieczenstwa/pomoc-w-sprawnej-realizacji-trudnych-tresci-i-obszernej-podstawy-programowej">Czytaj więcej

  Nagłe zachorowania

  Retransmisja szkolenia on-line dla nauczycieli edukacji dla bezpieczeństwa przeprowadzonego przez dr Piotra Leszczyńskiego.

  Obrażenia ciała

  Pierwsza pomoc i resuscytacja

  Okres wakacyjny często, niestety, sprzyja różnego rodzaju wypadkom i urazom. Aby móc właściwie zareagować w takich sytuacjach, warto mieć podstawową wiedzę na temat udzielania pierwszej pomocy.

  Wytyczne resuscytacji 2021

  Zapoznaj się z prezentacją omawiającą nowe wytyczne RKO Europejskiej Rady Resuscytacji 2021 oraz wytyczne COVID-19, w której przybliżymy dwa dokumenty wydane ostatnio przez Europejską Radę Resuscytacji:

 • Wytyczne resuscytacji 2021 – ukazały się 25. 03. 2021 r., prezentują aktualne zalecenia dotyczące resuscytacji i pierwszej pomocy.
 • Wytyczne COVID-19 – opublikowane 24. 04. 2020 r., informują o sposobie udzielania pierwszej pomocy przez świadka zdarzenia podczas pandemii SARS-CoV-2. pdf" target="_self">pobierz prezentację

  Nowe zasoby multimedialne

  Obejrzyj jedną z nowych animacji do serii Żyję i działam bezpiecznie dla szkół ponadpodstawowych pt. Postępowanie na miejscu wypadku drogowegoJeszcze więcej materiałów prezentacyjnych, w tym animacje, prezentacje i plansze interaktywne, będzie dostępnych na stronie dlanauczyciela. pl od września 2022.

  Edukacja na czasie. Uczeń

  Cykl szkoleń eksperckich i artykułów przygotowanych we współpracy z Uniwersytetem SWPS. pl/edukacjanaczasie/uczen" target="_self">dowiedz się więcej

  Edukacja na czasie. Nauczyciel

  Cykl szkoleń eksperckich i artykułów przygotowanych we współpracy z Uniwersytetem SWPS. pl/edukacjanaczasie/nauczyciel" target="_self">dowiedz się więcej

  Opracowujemy materiały, które pomogą zapewnić wsparcie edukacyjne i psychologiczne zarówno ukraińskim, jak i polskim uczniom, a nauczycieli wyposażyć w narzędzia ułatwiające naukę i integrację dzieci oraz promowanie wzajemnego zrozumienia między nimi. 

 • Integracja – poznaj pomysły i inicjatywy, które ułatwią integrację ukraińskich uczniów w polskich placówkach oświatowych.
 • Komunikacja – sprawdź webinaria oraz słowniczki, które pomogą w komunikacji na lekcjach. pl/sercemzukraina#blok-artykulow-hp-materialy-dydaktyczne">Materiały dydaktyczne – wybierz dodatkowe materiały, które pomogą zaplanować pracę, m. materiały do nauki języka polskiego jako obcego czy opracowania przybliżające system edukacji na Ukrainie. 
 • Wsparcie psychologiczne – sprawdź artykuły i webinaria psychologiczne pomagające mierzyć się z obecną sytuacją wszystkim, którzy są w nią zaangażowani – uczniom, rodzicom, nauczycielom, opiekunom. pl/sercemzukraina#blok-artykulow-hp-organizacja">Organizacja nauki – zapoznaj się z przepisami, ustawami i rozporządzeniami, w których streszczamy i objaśniamy (ze wskazaniem źródeł) najważniejsze regulacje dotyczące sytuacji uczniów ukraińskich w polskich szkołach. facebook. com/groups/sercemzukrainanowaera">Grupa na Facebooku – dołącz na Facebooku do społeczności „Sercem z Ukrainą. Grupa dla nauczycieli pracujących z uczniami z Ukrainy”. To miejsce, w którym członkowie pomagają sobie w codziennej pracy, dzielą się wiedzą, praktycznymi pomysłami i doświadczeniami.
 • Przygotowane pomoce i materiały dydaktyczne umożliwią sprawną realizację podstawy programowej z serią Żyję i działam bezpiecznie w trybie nauki zdalnej:

 • Dlanauczyciela. pl – niemal 60 materiałów dydaktycznych, które sprawdzają się zarówno w nauczaniu stacjonarnym, jak i podczas kształcenia zdalnego
  PRZEJDŹ › 
 • E-book – wersja elektroniczna podręcznika, z której można korzystać na komputerze i tablecie, również w trakcie nauki zdalnej. 
  PRZEJDŹ › 
 • Generator. pl – baza zadań i testów, która ułatwi weryfikację wiedzy uczniów w czasie nauki zdalnej
  PRZEJDŹ ›
 • Podręcznik funkcji bezpieczeństwa 3m Projectorsleeve

  Bezpośredni link do pobrania Podręcznik funkcji bezpieczeństwa 3m Projectorsleeve

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Podręcznik funkcji bezpieczeństwa 3m Projectorsleeve