Podręcznik do protokołu 3d Limitless Ilc

Podręcznik do protokołu 3D Limitless Ilc to kompleksowe narzędzie, które zapewnia przyjazne dla użytkownika interfejsy do budowania, wdrażania i zarządzania infrastrukturą 3D. Podręcznik oferuje kompleksową ocenę zarówno technicznych, jak i biznesowych aspektów infrastruktury 3D, w tym bezpieczeństwa i skalowalności. Użytkownicy mogą korzystać z instrukcji krok po kroku, aby w pełni wykorzystać potencjał protokołu 3D Limitless Ilc. Podręcznik obejmuje również wsparcie techniczne, które pomaga użytkownikom wyeliminować problemy dotyczące wdrażania i zarządzania systemem.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik do protokołu 3d Limitless Ilc

Impulse

Wybierz poziom kursu Wybierz poziom i pobierz materiały przykładowe dostępne poniżej

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Catherine McBeth, Patricia Reilly, Karolina Kotorowicz-Jasińska Catherine McBeth, Patricia Reilly, Joanna Sobierska-Paczesny Eoin Higgins, Karolina Kotorowicz-Jasińska Emma Heyderman, Ben Goldstein, Arkadiusz Mędela Sheila Dignen, Philip Wood, Karolina Kotorowicz-Jasińska Patricia Reilly, Emma Heyderman, Rod Fricker 1129/1/20221129/2/20211129/3/20211129/4/2022A2/A2+A2+/B1B1+B2B2+/C1
Autorzy książki uczniaGill Holley, Kate Pickering, Marta Inglot
Autorzy zeszytu ćwiczeńSegmentSzkoły średnieNumer MEiNPoziom CEFR:
Zapisz jako swój podręcznikZaloguj się i otrzymuj powiadomienia wyłącznie o nowościach dotyczących kursu tego kursu!

Co wyróżnia kurs?

 • Kompleksowe przygotowanie do nowej matury od pierwszej klasy dzięki m. in. dużej liczbie zadań egzaminacyjnych z nowego Informatora oraz wyjątkowemu Kompendium maturalnemu w Zeszycie ćwiczeń.
 • Ćwiczenia pobudzające myślenie krytyczne (Thinking Impulse) i ciekawość poznawczą (Research Impulse) oraz interesujące łamigłówki (#Brainteaser).
 • Stopniowe i systematyczne przygotowanie do zadań z pisania dzięki wyjątkowej sekcji Writing Planner.
 • Duża liczba zadań rozwijających umiejętność mówienia zapewnia głębokie przetworzenie poznanego materiału.
 • Materiały i narzędzia cyfrowe ułatwiające pracę z podręcznikiem oraz samodzielną naukę.
 • Bogata Książka nauczyciela zawierająca strony z Książki ucznia i Zeszytu ćwiczeń z nadpisanymi odpowiedziami, objaśnienia kontekstu kulturowego, dodatkowe karty pracy, płyty audio oraz kod do materiałów cyfrowych.
 • Nowa seria podręczników dla współczesnych nastolatków

  Impulse to pięcioczęściowa seria podręczników, którą wyróżnia jej nowoczesność – zarówno pod kątem podejścia metodycznego, jak i dostosowania do potrzeb, zainteresowań i świata nastolatków z pokolenia iGen. Seria Impulse wspiera zarówno mniej, jak i bardziej zaawansowanych językowo uczniów, pozwalając nauczycielowi krok po kroku przygotować ich do nowej, trudniejszej matury. Podręczniki w pełni realizują założenia podstawy programowej z 2018 roku oraz rozwijają znajomość wszystkich typów zadań maturalnych z nowego Informatora opublikowanego w marcu 2021. Liczba zadań egzaminacyjnych rośnie z każdym poziomem serii, a wyjątkowe Kompendium maturalne dostępne w Zeszycie ćwiczeń wspiera doskonalenie znajomości środków językowych oraz rozwija umiejętność pisania i mówienia pod kątem egzaminu dojrzałości.

  Obejrzyj prezentację kursu

  ROZWIŃ OPIS

  Wszechstronny rozwój umiejętności

  Podręczniki Impulse wszechstronnie rozwijają kluczowe kompetencje językowe oraz umiejętności pozajęzykowe uczniów. Przemyślany dobór zdjęć opatrzonych komentarzami na wzór mediów społecznościowych pozwala zachęcić nastolatków do podejmowania prób komunikacji i wyrażania własnego zdania. Ponadto to właśnie poprzez wykorzystanie nieoczywistych materiałów wizualnych podręczniki rozwijają umiejętność wyciągania wniosków oraz doskonalą sprawność interpretowania informacji przedstawionych w formie niewerbalnej, czyli tzw. visual literacy, ważny element myślenia krytycznego.

  Dodatkowo dostępne materiały wideo pomagają uczniom utrwalić wiedzę językową – nagrania można łatwo odtworzyć na smartfonie dzięki kodom QR w Zeszycie ćwiczeń.

  Kompendium maturalne

 • zobacz
 • zobacz przykładowe strony

  Materiał dostępny w każdym Zeszycie ćwiczeń zapewniający wsparcie w przygotowaniu do nowej matury od pierwszej klasy. Obejmuje: bank zadań na środki językowe, pełny arkusz maturalny i zestaw do matury ustnej z przydatnymi wskazówkami dla uczniów oraz sekcję wspierającą rozwój umiejętności tworzenia wypowiedzi pisemnych.

  Książka nauczyciela

  Niezastąpione narzędzie pracy każdego nauczyciela! Zawiera strony z Książki ucznia i Zeszytu ćwiczeń z nadpisanymi odpowiedziami, objaśnienia kontekstu kulturowego, dodatkowe karty pracy do każdego rozdziału, płyty z nagraniami audio i kod dostępu do materiałów cyfrowych.

  Use of English Practice Book for Matura

  Use of English Practice Book for Matura, czyli zaktualizowane wydanie bestsellerowego materiału (Use of English worksheets) autorstwa dr Moniki Cichmińskiej - dostosowane do wymogów nowej matury 2023! Materiał jest dostępny w serwisie Macmillan Staffroom oraz w Teacher’s Resource Centre.

  Kompendium do matury dwujęzycznej

  Ponad 50-stronicowy materiał wspierający przygotowanie do nowej matury na poziomie dwujęzycznym (zarówno części pisemnej, jak i ustnej). Nauczyciele pracujący z Impulse 4 i 5 otrzymują dostęp do: Kompendium do wydruku oraz wersji z nadpisanymi odpowiedziami, osobnego klucza odpowiedzi oraz nagrań audio. Materiały te są dostępne do pobrania w serwisie Macmillan Staffroom oraz Teacher’s Resource Centre.

  New Matura Practice: Grammaticalization

  Zestaw 28 zadań maturalnych autorstwa Marty Rosińskiej. Materiał pomoże uczniom opanować umiejętność rozwiązywania zadań otwartych na gramatykalizację na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz zwróci ich uwagę na najbardziej typowe konstrukcje leksykalne i gramatyczne, które mogą być testowane na maturze. Materiał jest dostępny w serwisie Macmillan Staffroom oraz w Teacher’s Resource Centre.

  Dla uczniów przygotowaliśmy:

 • Aplikację na komputer, tablet i smartfon. Student App umożliwia szybki dostęp do cyfrowej wersji podręcznika (kod w Książce ucznia) i Cyfrowego Zeszytu ćwiczeń (kod w Zeszycie ćwiczeń).
 • Dodatkowe, interaktywne zadania leksykalno-gramatyczne On-the-go Practice, które pomogą utrwalić materiał z podręcznika. Kod dostępu jest dołączony do Książki ucznia i Zeszytu ćwiczeń.
 • Student’s Resource Centre z nagraniami audio i wideo.
 • Listy słówek z podręcznika dostępne w aplikacji Quizlet ».
 • Rozwiń

  Dla nauczyciela dostępne są:

 • Teacher App, czyli wielofunkcyjne rozwiązanie na komputery ułatwiające codzienną pracę z podręcznikiem (także online! ). Aplikacja umożliwia łatwe wyświetlenie na tablicy interaktywnej materiału z Książki ucznia i Zeszytu ćwiczeń z interaktywnymi zadaniami oraz szybkie odtworzenie nagrań audio i wideo. Dodatkowo nauczyciel może zakładać klasy, zadawać interaktywne ćwiczenia jako pracę domową i monitorować ich wykonanie przez uczniów. . Funkcja Assessment umożliwia testowanie wiedzy uczniów online oraz tworzenie własnych sprawdzianów.
 • Szybkie quizy w aplikacji Kahoot! , które pozwolą sprawdzić, co zapamiętali uczniowie.
 • Teacher’s Resource Centre, czyli zestaw materiałów obejmujący:
 • nagrania audio, wideo i klucz odpowiedzi do Książki ucznia oraz Zeszytu ćwiczeń,
 • karty pracy do nagrań wideo z lekcji Vocabulary 1,
 • karty pracy do każdego rozdziału utrwalające słownictwo i gramatykę oraz rozwijające umiejętności językowe,
 • Use of English Practice Book for Matura,
 • New Matura Practice: Grammaticalization w wersji do wydruku.
 • Kompendium do matury dwujęzycznej – wersja PDF dostępna do Impulse 4 i 5.
 • MATERIAŁY I KOMPONENTY DOSTĘPNE DLA POZIOMU: Wybierz poziom i pobierz materiały przykładowe dostępne poniżej

  Impulse 1 - książka ucznia CONTENT MAPSImpulse 1

  Impulse 1 (A2/A2+) - rozkład materiału

  Impulse 1 (A2/A2+) - kryteria oceniania

  Impulse 1 (A2/A2+) - plan wynikowy

  ROZWIŃ DOKUMENTACJĘ Dla tego poziomu nie ma materiałów dodatkowych tego typu.

  New Matura – Your Positive Impulse

  Sprawdź bezpłatny cykl szkoleń dla nauczycieli szkół średnich

 • Obejrzyj nagrania aż 12 sesji metodycznych wraz z materiałami i certyfikatami.
 • Dowiedz się m. o motywacji, stresie i odporności psychicznej w życiu i pracy nauczyciela oraz wyzwaniach, którym należy stawić czoła, aby skutecznie przygotować „nowych nastolatków” do nowego egzaminu maturalnego.

  Zaloguj się obejrzyj

  Numer dopuszczenia MEN: 812/3/2021/z1

  Podręcznik jest przeznaczony dla:

  • uczniów klasy 8 nowej szkoły podstawowej, którzy kontynuują naukę języka niemieckiego po szkole podstawowej (podstawa programowa II. 1),

  • uczniów klasy 8 szkoły podstawowej, którzy rozpoczęli naukę języka niemieckiego z podręcznika Kompass Team 1 w klasie 7 (podstawa programowa II. 2),

  • uczniów, którzy przygotowują się do egzaminu ósmoklasisty z języka niemieckiego.

  Podręcznik zawiera:

  • 5 rozdziałów składających się z 5 jednostek, z których każda przewidziana jest do zrealizowania w ciągu dwóch godzin lekcyjnych; lekcja rozpoczynająca cały kurs przekazuje treści realioznawcze,

  • przygotowaną do każdego rozdziału sekcję Kompass-Training, która prezentuje zadania typu egzaminacyjnego, sprawdza umiejętności wymagane na egzaminie ósmoklasisty i oferuje praktyczne wskazówki dotyczące poszczególnych ćwiczeń,

  • dodatkowy materiał Interregio, który rozwija kompetencję interkulturową,

  • nowe projekty Kompass-Projekte do każdego rozdziału, które pomagają ćwiczyć jednocześnie umiejętności językowe oraz m. in. współdziałanie w grupie,

  • reguły i tabele gramatyczne oraz słowniczek alfabetyczny wraz z listą zwrotów i wyrażeń - na końcu podręcznika.

  Kompass Team 3 to podręcznik dostosowany do nowej podstawy programowej obowiązującej od września 2017 roku. Materiał leksykalno-gramatyczny został przygotowany zgodnie z metodą komunikacyjną. Materiał audio prezentujący wzorce fonetyczne tekstów oraz nagrania do zadań rozwijających i sprawdzających umiejętność rozumienia ze słuchu umieszczone zostały w formacie bezpłatnych plików mp3 do pobrania w „Strefie ucznia”.

  Dostępna liczba sztuk
  Dostępność całkowita202 szt. (realizacja już jutro)
  Dostępność w naszym magazynie0 szt.
  Dostępność w punktach Bonito

  Darmowa dostawa już od 299, 00 

  • Składasz zamówienie wybierając wcześniej punkt odbioru, w którym chciałbyś je odebrać.
  • Otrzymujesz od nas wiadomość e-mail oraz SMS nadaniu przesyłki.
  • Otrzymujesz od nas wiadomość e-mail oraz SMS z informacją o dotarciu przesyłki do wybranego punktu oraz kodem PIN.
  • Wydanie przesyłki następuje po podaniu numeru zamówienia oraz kodu, który jest w wiadomości SMS.
  • Pamiętaj, że na odbiór przesyłki w punkcie masz 7 dni.
  • Składasz zamówienie wybierając wcześniej Paczkomat, w którym chciałbyś je odebrać.
  • Otrzymujesz od nas wiadomość o nadaniu przesyłki.
  • Otrzymujesz wiadomość e-mail oraz SMS od Paczkomatów InPost z informacją o dotarciu przesyłki do wybranego Paczkomatu.
  • Wydanie przesyłki następuje po wpisaniu numeru telefonu i podaniu kodu, który jest w wiadomości SMS.
  • Pamiętaj, że na odbiór przesyłki z Paczkomatu masz 48 godzin.
  • Składasz zamówienie wybierając wcześniej miejsce, w którym chciałbyś je odebrać. Może to być placówka pocztowa, sklep Żabka, Freshmarket lub stacja Orlen.
  • Otrzymujesz wiadomość e-mail oraz SMS od Poczty Polskiej z informacją o dotarciu przesyłki do wybranej placówki.
  • Pracownik w placówce wyda przesyłkę po podaniu danych odbiorcy zgodnych z danymi na przesyłce oraz po okazaniu dowodu osobistego.
  • Pamiętaj, że na odbiór przesyłki z placówki pocztowej masz 7 dni.
  • Składasz zamówienie podając swój adres doręczenia.
  • Otrzymujesz od nas wiadomość o nadaniu przesyłki
  • Listonosz doręcza przesyłkę.
  • Składasz zamówienie wybierając wcześniej punkt, w którym chciałbyś je odebrać.
  • Otrzymujesz SMS-a oraz e-mail od firmy Orlen z informacją o dotarciu przesyłki do wybranego punktu oraz kodem.
  • Pracownik punktu wydaje przesyłkę po podaniu otrzymanego specjalnego kodu.
  • Pamiętaj, że na odbiór przesyłki z punktu masz 3 dni.
  • Składasz zamówienie podając swój adres doręczenia.
  • Kurier doręcza przesyłkę.
  • Składasz zamówienie podając swój adres doręczenia.

   * opcja płatności przy odbiorze kosztuje dodatkowo 3, 00 zł

   Podręcznik do języka niemieckiego dla klasy ósmej szkoły podstawowej. Nowa Edycja 2021-2023

   Nr dopuszczenia:1096/2/2021
   Autorzy:Ewa Kościelniak-Walewska

   Nowa Edycja 2021-2023

   Deutschtour FIT

   Podręcznik do języka niemieckiego dla klasy ósmej szkoły podstawowej - Szkoła podstawowa 4-8

   Podręcznik do języka niemieckiego dla klasy ósmej szkoły podstawowej dostosowany do wymogów nowej podstawy programowej - gwarantuje nauczycielowi realizację wszystkich jej założeń - a w nim:

   • Przejrzysta budowa - każda z sześciu lekcji w rozdziale prezentowana na rozkładówce.
   • Treści gramatyczne prezentowane w przystępny sposób w lekcji - podręczne tabele i reguły.
   • Systematyzujące zagadnienia gramatyczne zestawione w postaci tabel i reguł w języku polskim (Grammatik FIT) po każdym rozdziale.
   • Wzbogacona oferta ćwiczeń leksykalno-gramatycznych rozwijająca sprawności językowe (Dialogecke EXTRA! i Textecke EXTRA! ).
   • Autentyczne materiały niosące ze sobą treści realioznawcze dotyczące krajów DACHL – lekcje w rozdziale oraz dwie lekcje w sekcji
   • Interesujące projekty (Projekt! ) motywujące do nauki języka niemieckiego.
   • Słownik aktywny (Aktivwörterbuch), który jednocześnie pomoże uczniom przygotować się do testu.
   • Sekcje powtórzeniowe (Vor der Klassenarbeit! ) po każdym rozdziale.
   • Intensywny trening fonetyczny (Aussprache) z nagraniami, tabelami i polskimi odpowiednikami wymawianych głosek lub ich zbitek.

 • Podręcznik do protokołu 3d Limitless Ilc

  Bezpośredni link do pobrania Podręcznik do protokołu 3d Limitless Ilc

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Podręcznik do protokołu 3d Limitless Ilc