Podręcznik części zamiennych Cabletron Systems 9c500 Plus

Podręcznik części zamiennych Cabletron Systems 9c500 Plus jest używany do identyfikowania, konfigurowania i instalowania części zamiennych do systemu Cabletron 9c500 Plus. Podręcznik zawiera szczegółowe informacje na temat instalacji i konfiguracji części zamiennych, a także instrukcje dotyczące prawidłowego działania systemu. Podręcznik zawiera również szczegółowe informacje na temat dostępnych części zamiennych, w tym ich kompatybilności i instalacji. Podręcznik ułatwia użytkownikom łatwe instalowanie i konfigurowanie części zamiennych do systemu Cabletron 9c500 Plus.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik części zamiennych Cabletron Systems 9c500 Plus

Z MyGrundfos znajdziesz odpowiednie części zamienne i zestawy serwisowe w mniej niż 30 sekund. Wyszukaj pompę lub części zamienne, aby znaleźć odpowiednie części zamienne do pomp.

Co można znaleźć w programie wyszukiwania części zamiennych do pomp?

Wyszukiwanie części zamiennych zapewnia prosty przegląd części zamiennych do określonych pomp. Można wyszukiwać części zamienne do pomp lub zestawy serwisowe.

Dostępne są następujące informacje:

  • Numery katalogowe części zamiennych

  • Szczegółowe informacje na temat zawartości zestawu serwisowego

    Link do Grundfos Product Center, gdzie znajdziesz więcej szczegółów technicznych

Jak znaleźć właściwe części zamienne w MyGrundfos?

Znalezienie części zamiennych i zamiennych do pomp zajmuje tylko 30 sekund. Wystarczy wykonać trzy proste kroki:

  1. Wyszukaj część zamienną pompy lub zestaww serwisowy
  2. Wybierz datę produkcji, rok produkcji oraz numer tygodnia
  3. Kliknij „Uzyskaj dostępne części”.

Prosto. Szybko. Łatwo! Śmiało, sprawdź sam.

Poznaj więcej możliwości obsługi klienta w MyGrundfos

MyGrundfos to samoobsługowe narzędzie 24/7, które pozwala znaleźć natychmiastowe informacje o cenach, dostępności towaru, statusie zamówienia, informacje o dostawie, zamianie pomp, częściach zamiennych, ofertach i wiele innych.

Konto Grundfos zapewnia natychmiastowy dostęp do MyGrundfos i nie tylko

Konto Grundfos pozwala zaoszczędzić czas poprzez szybki dostęp do zapisanych produktów i preferencji. Możesz także:

Tworzyć projekty i współpracuj z innymi

Uzyskać dostęp do ofert

Sprawdzać postępy w Ecademy

Uzyskać dostęp do innych samoobsługowych narzędzi on-line

( ilość produktów: 6454)

Elektronarzędzia to doskonała sprawa. Znacząco przyspieszają i ułatwiają pracę. To co kiedyś wymagało bardzo dużo precyzji oraz doświadczenia teraz nawet amator może wykonać we własnym zakresie przy użyciu odpowiedniego narzędzia.

Każde produkt seryjnie produkowany może ulec awarii, nie jest to wielkim problemem jeśli usterka wystąpi w czasie gwarancji. Co jednak, gdy elektronarzędzie ulegnie awarii po okresie ochrony? Dlatego warto podczas zakupu wybrać trochę droższe elektronarzędzie, ale z możliwością naprawy. Ten aspekt jest jakże często pomijamy podczas decyzji o kupnie elektronarzędzia, a jakże jest on ważny zwłaszcza podczas sporadycznego użytkowania. Po kilku latach praktycznie nowe urządzenie potrafi unieruchomić usterka włącznika za kilka złotych, którego nie wymienimy w urządzeniach z dyskontów lub hipermarketów.

Elektronarzędzia części zamienne - prawo do naprawy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, DEDRA od wielu lat oferuje do wszystkich swoich elektronarzędzi części zamienne oraz usługi serwisowe pogwarancyjne. Przedłuża to żywotność elektronarzędzia, którego nie trzeba wyrzucać do kosza po okresie gwarancji. DEDRA wpisuje się od 1991 roku tym samym w obecnie nazywany ruch prawa do naprawy.

Części zamienne elektronarzędzi DEDRA i PANSAM

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele części zamiennych począwszy od włączników, pierścieni mocujących tarczę w szlifierkach kątowych, silników, po kompletne jednostki napędowe. Umożliwia to sprawną naprawę urządzenia bez konieczności jego utylizacji. Jeżeli nie znalazłeś poszukiwanej części napisz do nas sklep@narzedzia24na7. pl postaramy się pomóc.

Bądź ECO naprawiaj, nie wyrzucaj

Oferując tak duże wsparcie w zakresie części zamiennych do elektronarzędzi, DEDRA wychodzi naprzeciw walce ze śladem węglowym wydłużając cykl życia swoich produktów i narzędzi, ograniczając zużycie zasobów i dając swoim Klientom wsparcie na jakie oni zasługują.

Jeżeli chcesz dokonać naprawy pogwarancyjnej nasz serwis umożliwia dokonanie inspekcji oraz wyceny koniecznych napraw.

Warunki gwarancji części zamienne

1. Niniejsze Warunki Gwarancji dotyczą tylko części zamiennych marki Vaillant dystrybuowanych przez Vaillant Saunier Duval Sp. o.

2. Gwarancja firmy Vaillant Saunier Duval Sp. z o. dotyczy części zamiennych marki Vaillant, dystrybuowanych w Polsce przez Vaillant Saunier Duval Sp. o i jest ważna wyłącznie na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

3. Firma Vaillant Saunier Duval Sp. udziela gwarancji prawidłowego działania części zamiennych na okres 12 miesięcy od dnia sprzedaży.

4. Części zamienne posiadają gwarancję firmy Vaillant Saunier Duval Sp. jeśli:

- są to części zamienne dystrybuowane w Polsce przez Vaillant Saunier Duval Sp. o.,

- zostały zakupione w firmie partnerskiej posiadającej aktualną autoryzację marki Vaillant (potwierdzone odpowiednimi dokumentami zakupu);

- zostały zainstalowane przez firmę partnerską posiadającą aktualną autoryzację marki Vaillant (potwierdzone odpowiednimi dokumentami montażu).

Wszystkie powyższe warunki punktu 4 muszą być spełnione jednocześnie.

5. W okresie gwarancyjnym użytkownikowi przysługuje prawo do bezpłatnej wymiany części zamiennej, której uszkodzenie powstało z winy producenta.

6. Zgłoszenia przez użytkownika niesprawności lub uszkodzeń części zamiennych są przyjmowane pod numerem Infolinii Vaillant: 801 804 444 (dla telefonów stacjonarnych) i 22 323 01 50 (dla telefonów komórkowych), pod numerem telefonu firm posiadających uprawnienia do „Napraw Gwarancyjnych”, których spis znajduje się na www. vaillant. pl lub pod numerem firmy, która tą część wymieniła.

7. Gwarancja jest ważna wyłącznie po spełnieniu w/w warunków.

8. Niniejsza gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z tytułu rękojmi na podstawie Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 poz. 827 z późn. zm. )

Podręcznik części zamiennych Cabletron Systems 9c500 Plus

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik części zamiennych Cabletron Systems 9c500 Plus

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik części zamiennych Cabletron Systems 9c500 Plus