Podręcznik Easy Start Cabletron Systems Smartswitch 8600

Podręcznik Easy Start Cabletron Systems Smartswitch 8600 jest idealnym narzędziem dla każdego, kto chce skorzystać z zalet sieci Cabletron Systems Smartswitch 8600. Podręcznik zawiera wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby szybko i łatwo uzyskać dostęp do wszystkich funkcji sieci Cabletron Systems Smartswitch 8600. Podręcznik zawiera także szczegółowe instrukcje dotyczące konfiguracji, monitorowania i zarządzania siecią. Dzięki temu narzędziu można w pełni wykorzystać wszystkie zalety sieci Cabletron Systems Smartswitch 8600, aby zapewnić skuteczne i bezpieczne środowisko sieciowe.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik Easy Start Cabletron Systems Smartswitch 8600

Pewny i bezpieczny sposób
przenoszenia danych na Galaxy

Zmieniając urządzenie na Galaxy nie musisz żegnać się ze starymi rzeczami. Dane i treści używane wcześniej — zdjęcia, filmy, kontakty, wydarzenia z kalendarza, notatki i ustawienia urządzenia — zachowasz je na nowym Galaxy.

Zmiana jest łatwa nawet w przypadku przejścia z innego systemu operacyjnego

Przejście na Galaxy z innego systemu operacyjnego nie musi być trudne. Smart Switch może przesłać dane z wielu urządzeń, dzięki czemu aktualizacja do Galaxy przebiega bezproblemowo. To naprawdę jest Smart.

Przejdź z systemu Android na Galaxy

Po prostu uruchom aplikację, aby przeprowadzić transfer krok po kroku, który jest dokładny i bezpieczny.

WSKAZÓWKI

Krok 1: Podłącz.

Użyj połączenia bezprzewodowego lub kabla USB, aby połączyć urządzenie z poprzednim, w którym przechowywane są stare dane. com/is/image/samsung/assets/pl/apps/smart-switch/122022/smart-switch-section-03-1-pc-202211. com/is/image/samsung/assets/pl/apps/smart-switch/122022/smart-switch-section-03-1-mo-202211. jpg? $LazyLoad_Home_JPG$" alt="Część interfejsu Smart Switch „Połącz się” jest symulowana na urządzeniu Galaxy. GUI (graficzny interfejs użytkownika) po lewej stronie pokazuje dwa dostępne typy połączeń; przewodowe lub bezprzewodowe. Kolejny GUI (graficzny interfejs użytkownika) po prawej stronie pokazuje dwa smartfony podłączone za pomocą kabla USB i adaptera USB-C. jpg? $720_N_JPG$" data-mobile-src="//images. jpg? $FB_TYPE_B_JPG$" alt="Część interfejsu Smart Switch „Połącz się” jest symulowana na urządzeniu Galaxy. jpg? $FB_TYPE_B_JPG$"/>Krok 2: Wybierz.

W aplikacji wybierz, które treści, preferencje i dane chcesz zachować. Nie przenoś tego, czego nie potrzebujesz. com/is/image/samsung/assets/pl/apps/smart-switch/122022/smart-switch-section-03-2-pc-202211. com/is/image/samsung/assets/pl/apps/smart-switch/122022/smart-switch-section-03-2-mo-202211. jpg? $LazyLoad_Home_JPG$" alt="Część interfejsu Smart Switch „Wybierz dane do przesłania” jest symulowana na urządzeniu Galaxy. Do transferu można zaznaczyć lub odznaczyć różne kategorie treści. Na ekranie wymienione są takie treści, jak Połączenia i kontakty, Wiadomości, Aplikacje, Ekran główny, a 12 treści jest wybranych, w tym Konta, eSIM i Galaxy Wearable. Po prawej stronie urządzenia ikony reprezentujące różne typy treści są oznaczone znacznikiem wskazującym, że zostały wybrane. jpg? $FB_TYPE_B_JPG$" alt="Część interfejsu Smart Switch „Wybierz dane do przesłania” jest symulowana na urządzeniu Galaxy. jpg? $FB_TYPE_B_JPG$"/>Krok 3: Wykonaj transfer.

Rozpocznij transfer i pozwól, aby aplikacja Smart Switch zrobiła to za Ciebie. Twój Galaxy będzie gotowy do pracy błyskawicznie. com/is/image/samsung/assets/pl/apps/smart-switch/122022/smart-switch-section-03-3-pc-202211. com/is/image/samsung/assets/pl/apps/smart-switch/122022/smart-switch-section-03-3-mo-202211. jpg? $LazyLoad_Home_JPG$" alt="Część transferowa interfejsu Smart Switch jest symulowana na urządzeniu Galaxy. GUI (graficzny interfejs użytkownika) po lewej stronie pokazuje trwający transfer danych Smart Switch, wskazywany przez procenty i pozostałe minuty. Kolejny GUI (graficzny interfejs użytkownika) po prawej stronie pokazuje ukończony transfer danych. jpg? $FB_TYPE_B_JPG$" alt="Część transferowa interfejsu Smart Switch jest symulowana na urządzeniu Galaxy. jpg? $FB_TYPE_B_JPG$"/>

Przesyłaj wygodnie dane z Watcha do swojego nowego telefonu

Za sprawą aplikacji Smart Switch możesz przenieść dane ze swojego Watcha do nowego telefonu i wygodnie zakończyć przygodę z poprzednim. Dane z Watcha zostaną odzyskane po połączeniu z nowym urządzeniem. com/is/image/samsung/assets/pl/apps/smart-switch/122022/smart-switch-section-04-pc-202211. com/is/image/samsung/assets/pl/apps/smart-switch/122022/smart-switch-section-04-mo-202211. jpg? $LazyLoad_Home_JPG$" alt="Ikony smartfona i zegarka są przedstawione obok siebie. Obok nich widoczna jest ikona nowego urządzenia po drugiej stronie. jpg? $FB_TYPE_B_JPG$" alt="Ikony smartfona i zegarka są przedstawione obok siebie. jpg? $FB_TYPE_B_JPG$"/>

 • * Aplikacja Smart Switch wspierana tylko na Watch4.
 • * Połączenie jest wspierane po pobraniu najnowszej wersji z Galaxy Store.

Przejdź z iPhone’a/iPada na Galaxy

Możesz przenosić zdjęcia, filmy, kontakty, wydarzenia z kalendarza, notatki i nie tylko z iPhone’a lub iPada do Galaxy. Możliwe jest także przeniesienie danych z iCloud.

Krok 1: Podłącz

Podłącz nowy telefon Galaxy do starego urządzenia za pomocą kabla.

Aby dokonać transferu danych, potwierdź nowy Galaxy jako zaufane urządzenie. Kiedy zobaczysz komunikat „Ufaj temu komputerowi? ” i pojawi się alert na Twoim iPhonie lub iPadzie, kliknij „Zaufaj”.

* Użyj kompatybilnego kabel Lightning/USB-C lub USB-C-do-USB-C lub adaptera do połączenia urządzeń. com/is/image/samsung/assets/pl/apps/smart-switch/122022/smart-switch-section-05-1-pc-202211. com/is/image/samsung/assets/pl/apps/smart-switch/122022/smart-switch-section-05-1-mo-202211. jpg? $LazyLoad_Home_JPG$" alt="Urządzenie Galaxy łączące się z innym urządzeniem przez kabel kabel Lightning/USB. Kolejny GUI (graficzny interfejs użytkownika) po prawej stronie przedstawia dwa smartfony podłączone za pomocą kabla kabel Lightning/USB oraz adaptera USB-C. jpg? $FB_TYPE_B_JPG$" alt="Urządzenie Galaxy łączące się z innym urządzeniem przez kabel kabel Lightning/USB. jpg? $FB_TYPE_B_JPG$"/>Krok 2: Wybierz

Wybierz dane, które chcesz przenieść ze starego urządzenia, a następnie kliknij „Wykonaj transfer”. com/is/image/samsung/assets/pl/apps/smart-switch/122022/smart-switch-section-05-2-pc-202211. com/is/image/samsung/assets/pl/apps/smart-switch/122022/smart-switch-section-05-2-mo-202211. jpg? $LazyLoad_Home_JPG$" alt="GUI (graficzny interfejs użytkownika) pokazuje różne kategorie treści, które można zaznaczyć lub odznaczyć do przesłania. Urządzenie Galaxy jest otoczone ikonami. jpg? $FB_TYPE_B_JPG$" alt="GUI (graficzny interfejs użytkownika) pokazuje różne kategorie treści, które można zaznaczyć lub odznaczyć do przesłania. jpg? $FB_TYPE_B_JPG$"/>Krok 3: Wykonaj transfer

Rozpocznij transfer i pozwól Smart Switch zrobić to za Ciebie. com/is/image/samsung/assets/pl/apps/smart-switch/122022/smart-switch-section-05-3-pc-202211. com/is/image/samsung/assets/pl/apps/smart-switch/122022/smart-switch-section-05-3-mo-202211. jpg? $LazyLoad_Home_JPG$" alt="GUI (graficzny interfejs użytkownika) po lewej stronie pokazuje trwający transfer danych Smart Switch, wskazywany przez procenty i pozostałe minuty. Kolejny GUI (graficzny interfejs użytkownika) po prawej stronie pokazuje zakończony transfer danych. jpg? $FB_TYPE_B_JPG$" alt="GUI (graficzny interfejs użytkownika) po lewej stronie pokazuje trwający transfer danych Smart Switch, wskazywany przez procenty i pozostałe minuty. jpg? $FB_TYPE_B_JPG$"/>Krok 4: Dokonaj dalszego transferu

Coś zostało? Stuknij „Pobierz swoje dane iCloud”, a następnie zaloguj się na swoje konto iCloud. Wybierz zawartość, którą chcesz przesłać i stuknij „Wykonaj transfer”.

Możesz także pobrać aplikacje na system Android, które pasują do Twoich aplikacji na system iOS.

Przenieś historię WhatsApp na
swój nowy smartfon Samsung Galaxy

Nowość na urządzeniach z systemem Android: teraz możesz przenieść swoje czaty i zdjęcia w aplikacji WhatsApp z urządzenia iOS na nowy Samsung Galaxy. Do bezpiecznej migracji danych potrzebujesz jedynie kabla USB C-Lightning – i nic z Twoich rozmów już Ci nie umknie.

Jak przenieść dane z WhatsApp na Samsung Galaxy

Migracja danych z aplikacji WhatsApp jest prosta i intuicyjna. Wystarczy wykonać dwa kroki: najpierw podłącz swoje urządzenie iOS do nowego smartfona Samsung Galaxy za pomocą aplikacji Smart Switch z użyciem kabla USB C-Lightning, a następnie zweryfikuj kod QR, aby rozpocząć import danych.

 • * Wymagana jest najnowsza wersja aplikacji Smart Switch na smartfonie Samsung Galaxy oraz najnowsza wersja aplikacji WhatsApp na urządzeniu iOS.
 • * Funkcja dostępna na urządzeniach z systemem iOS w wersji 10. 0 lub nowszej oraz na urządzeniach z systemem Android w wersji 10 lub nowszej.
 • * Historię czatów WhatsApp można przenieść wyłącznie przed zalogowaniem się do aplikacji WhatsApp na nowym urządzeniu. W przypadku zalogowania się do WhatsApp przed migracją lub przed ukończeniem przenoszenia danych za pomocą aplikacji Smart Switch migracja danych z aplikacji nie będzie możliwa.
 • * Wymagany jest kabel USB C na Lightning.
 • * Najnowszą wersję aplikacji Smart Switch można pobrać ze sklepów „Galaxy Store” lub „Google Play Store”.
 • Więcej sposobów przenoszenia danych

  Dokonaj transferu, utwórz lub przywróc kopię zapasową - w zależności od tego, który sposób Ci odpowiada.
  Połącz ze sobą urządzenia lub użyj pliku kopii zapasowej z pamięci zewnętrznej.

  Podłącz za pomocą kabla USB

  Kopia zapasowa i przywracanie z pamięci zewnętrznej

  Kopia zapasowa i przywracanie z komputera PC lub Mac

  Wymagania techniczne

  Twoje urządzenia muszą spełnić kilka wymogów do współpracy ze Smart Switch.
  Sprawdź poniżej, czy są kompatybilne.

  information of Technical Requirements
  Smart Switch na system AndroidUrządzenie firmy Samsung z systemem operacyjnym Android w wersji 4. 3 lub nowszej
  Smart Switch na system WindowsSystem operacyjny: Windows 7 lub nowszyWymagane oprogramowanie:
  Pakiet Microsoft Media Feature Pack
   
  Możesz pobrać go z następujących linków:
   
  Dla systemów Windows 7 i 8
   
  Dla sytemu Windows 10
  Smart Switch na system MacSystem operacyjny: Mac OS X 10. 9 lub nowszyObsługiwany model MAC
  Sprzęt: modele wydane po 2013 roku* 

  DLACZEGO WARTO WYBRAĆ GALAXY?

  Życie otwiera się z Galaxy

  Dbamy o cały cykl życia naszych telefonów. Nasze produkty są wykonane w inny sposób, aby pozytywnie wpływać nie tylko na życie pojedynczych ludzi, ale też na cały świat.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 • • Transfery przewodowe wymagają co najmniej systemów Android™ 4. 3, iOS 5 lub Windows Mobile OS 8. 1 czy OS 10 na starym urządzeniu. Urządzenia ze starszym systemem operacyjnym muszą korzystać z opcji transferu bezprzewodowego. Jeśli nie masz wymaganego kabla/złącza USB do przewodowego transferu do Galaxy, możesz również skorzystać z opcji transferu bezprzewodowego. Otwórz Smart Switch Mobile w „Ustawieniach” na swoim nowym telefonie Galaxy lub pobierz Smart Switch na komputer PC/Mac.
 • • Dane i treści dostępne do transferu mogą się różnić w zależności od systemu operacyjnego. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z działem pomocy firmy Samsung. Skontaktuj się z działem pomocy firmy Samsung
 • • Aby przesłać dane z iCloud lub innej chmury, wymagane jest połączenie transmisji danych.
 • • Aby zapobiec zniekształceniu wiadomości SMS przesyłanych z systemu iOS, należy zmienić ustawienia aplikacji iMessage.
 • • Urządzenie i obrazy ekranu symulowane w celach ilustracyjnych.
 • Podręcznik Easy Start Cabletron Systems Smartswitch 8600

  Bezpośredni link do pobrania Podręcznik Easy Start Cabletron Systems Smartswitch 8600

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Podręcznik Easy Start Cabletron Systems Smartswitch 8600