Kurs instalacji Black And Decker Auto01

Kurs instalacji Black And Decker Auto01 to szczegółowa instrukcja, która pomoże Ci zainstalować system samoobsługi Black And Decker Auto01. Kurs obejmuje wszystkie kroki instalacji, w tym wybór sprzętu, przygotowanie do instalacji, instalację wszystkich części, konfigurację i uruchomienie systemu. Kurs zawiera również informacje na temat zarządzania systemem i jego aktualizacji, a także wskazówek dotyczących bezpieczeństwa i konserwacji. Kurs instalacji Black And Decker Auto01 pomoże Ci w pełni wykorzystać potencjał tego systemu i umożliwi Ci w pełni wykorzystać jego możliwości.

Ostatnia aktualizacja: Kurs instalacji Black And Decker Auto01

Rejestracja produktu

Uzyskuj ważne powiadomienia dotyczące wycofywania produktów, potwierdzenie własności Twojego produktu oraz skorzystaj z obsługi gwarancyjnej. Po prostu zarejestruj swój zakup BLACK+DECKER®.

Dowiedz się więcej

Części + Dokumentacja

Profesjnalne wsparcie. Wyszukaj przedstawicieli oferujących naprawy i części zamienne przez Internet.

Znajdź Części

Powiadomienia dotyczące bezpieczeństwa + akcje wycofywania produktów

Twoje bezpieczeństwo jest zawsze naszym priorytetem
Mimo że, zdarza się to bardzo rzadko, czasami występują problemy z bezpieczeństwem dotyczące naszych produktów, wtedy pojawia się konieczność wycofania niektórych produktów z rynku. W takich przypadkach niezwłocznie przekazujemy konsumentom aktualne informacje dotyczące napraw i środków ostrożności.

Dowiedz się więcej

Znajdź sklep

Najbliższy sprzedawca BLACK+DECKER® jest tuż za rogiem.

Szkolenie skierowane jest do osób, które pragną nabyć wiedzę z zakresu instalacji elektrycznych. Kursy elektryczne prowadzone są od podstaw przez specjalistów z tej dziedziny — wieloletnich projektantów systemów fotowoltaicznych, doradców energetycznych, audytorów oraz serwisantów czy monterów. Poziom prowadzonych zajęć uzależniony jest od znajomości branży przez grupę. Zorganizujemy zarówno szkolenie dla elektryków, którzy chcą uzupełnić swoją wiedzę, jak i dla osób, które nigdy wcześniej nie miały kontaktu z tą tematyką. Kurs przygotowuje do egzaminu przed komisją energetyczną (SEP).

Jako pierwszy i jedyny ośrodek w Polsce oferujemy certyfikowane szkolenia dla elektryków w głównej mierze oparte o zajęcia praktyczne. Zdajemy bowiem sobie sprawę z tego, że do poprawnego wykonania instalacji elektrycznej niezbędna jest nie tylko wiedza teoretyczna, ale przede wszystkim umiejętności. Kursy prowadzimy w specjalnie przygotowanych pod zajęcia praktyczne salach szkoleniowych, w których będziesz miał możliwość samodzielnego wykonania instalacji.

W trakcie kursu kompleksowo zaznajomimy Cię z:

 • budową,
 • oznaczeniem,
 • doborem,
 • oraz zastosowaniem kabli i przewodów.

Zwieńczeniem trzydniowego szkolenia jest egzamin wewnętrzny, który zweryfikuje Twój zakres wiedzy teoretycznej oraz praktycznej. W przypadku pozytywnego wyniku uczestnik kursu może przystąpić do egzaminu kwalifikacyjnego przed zewnętrzną komisją energetyczną powołaną przez Prezesa urzędu Regulacji Energetyki.

 • Zajęcia wprowadzające stacjonarne w oddziale ATUM (1 dzień).
 • Zajęcia praktyczne stacjonarne – projektowanie instalacji elektrycznej w oddziale ATUM (1 dzień).
 • Podczas zajęć niezbędne jest posiadanie przez uczestnika szkolenia laptopa (w przypadku, w którym nie posiadasz laptopa, mamy dostępny sprzęt w naszym oddziale).
 • Podczas zajęć będą wykonywane ćwiczenia na aplikacjach: dcaclab oraz Legrand.
 • Zajęcia praktyczne stacjonarne – montaż instalacji w oddziale ATUM (1 dzień).
 • Zajęcia realizujemy w godzinach 08:30-15:30.
 • W ramach usługi otrzymujesz serwis kawowy, śniadanie oraz lunch (dotyczy szkoleń w oddziale ATUM).
 • W trakcie szkolenia otrzymasz od nas pakiet materiałów dydaktycznych.
 • Po szkoleniu możesz liczyć na wsparcie techniczne firmy w zakresie realizowanej usługi.
 • Jeśli jesteś naszym absolwentem, otrzymujesz rabat podczas zapisu.
 • Jeśli nie będziesz mógł/a wziąć udziału w szkoleniu w terminie, za który zapłaciłeś, możesz wybrać kolejny termin.
 • Jaki agregat prądotwórczy kupić?

  Dostęp do prądu stał się już oczywistym dobrem, jednak czasami zdarzają się niezapowiedziane przerwy w jego dostawach. Zła pogoda, klęski żywiołowe lub po prostu konserwacja sieci przesyłowej czasami powodują, że musimy pogodzić się z brakiem napięcia w gniazdkach. Zdarzają się także sytuacje, których niezbędnie jest wykorzystanie urządzeń elektrycznych w miejscach, gdzie nie jest podłączona sieć energetyczna. Rozwiązaniem takich problemów może być zaopatrzenie się w agregat prądotwórczy, który zabezpieczy nasze zapotrzebowanie na prąd w sytuacjach, kiedy nie będziemy mogli skorzystać z tego zapewnianego przez naszego dostawce.

  Co to jest agregat prądotwórczy?

  Agregat prądotwórczy to urządzenie, które wytwarza prąd. Agregaty są najczęściej zasilane silnikami spalinowymi. Silnik oczywiście może spalać benzynę, olej napędowy lub gaz. Na cały agregat prądotwórczy składa się właśnie jednostka zasilająca oraz prądnica, która jest osobnym urządzeniem zamieniającym energię mechaniczną w elektryczną. Dzięki takiemu połączeniu uzyskujemy sprzęt, który może zapewnić nam dostęp do prądu w najróżniejszych warunkach.

  Rodzaje agregatów

  Agregaty dzielną się na kilka rodzajów. Można je rozróżniać ze względu na rodzaj paliwa, które je zasila lub po prostu wielkość. To co najważniejsze, to podział opierający się na rodzaju prądu jaki agregat generuje, napięciu i mocy. Dostępne urządzenia mogą być jednofazowe i generować napięcie 230V lub trójfazowe wytwarzające napięcie 400V. Oczywiście nie brakuje urządzeń, które oferują dostępność wszystkich napięć, czyli: 12V, 230V oraz 400V. Wybór odpowiedniego urządzenia powinien być oparty na analizie do czego agregat dokładnie jest nam potrzebny. Zupełnie innego rozwiązania będziemy potrzebowali w przypadku, w którym chcemy zabezpieczyć nasz cały dom przed brakiem energii elektrycznej, a inne kiedy będziemy potrzebowali przenośnego urządzenia do użytku na budowie lub podczas wakacyjnego wyjazdu na biwak.

  Jaki agregat prądotwórczy wybrać?

  Decydując się na zakup agregatu prądotwórczego zastanówmy się jakie urządzenia będziemy chcieli nim zasilać. Sprzęty takie jak elektronarzędzia, lodówki lub pralki nazywamy odbiornikami indukcyjnymi prądu. Są one wyposażone w silniki elektryczne. Pamiętajmy, że przy uruchamianiu takich urządzeń pobór prądu może być większy, niż ten podany na ich tabliczce znamionowej. Innym rodzajem sprzętu są urządzenia elektroniczne, czyli komputery, telewizory lub radia. One z kolei dla bezpiecznego działania potrzebują agregatów wyposażonych w system stabilizacji napięcia. Zawsze przed zakupem agregatu prądotwórczego postarajmy się ustalić jakie urządzenia i w jakiej ilości będziemy planowali zasilać za pomocą agregatu. Pozwoli nam to wybrać urządzenie, które będzie mogło podołać postawionym przed nim zadaniom. Moc agregatu zależy od zainstalowanego w nim silnika. Przenośne agregaty dysponują mocą od kilku kW do kilkunastu kW mocy.

  Na skąpiec. pl znajdziesz szeroką ofertę agregatów prądotwórczych. Zaznaczając odpowiednie parametry w dostępnych filtrach wyszukiwania możesz zaoszczędzić czas, ponieważ zobaczysz tylko te propozycje zakupu, które będą uwzględniały zaznaczone kryteria.

  Kurs instalacji Black And Decker Auto01

  Bezpośredni link do pobrania Kurs instalacji Black And Decker Auto01

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Kurs instalacji Black And Decker Auto01