Dokument rozwiązania Aeg Skk582f1af

Aeg SKK582F1AF to wielofunkcyjny i kompaktowy dokument rozwiązania. Jest wyposażony w wyświetlacz LCD, który ułatwia odczytywanie informacji. Kompatybilny z systemem operacyjnym Android, może służyć do przetwarzania dokumentów, wysyłania wiadomości e-mail, tworzenia raportów i wielu innych zadań. Jest wyposażony w procesor czterordzeniowy, co pozwala mu na szybkie i skuteczne wykonywanie zadań. Posiada także szereg innych funkcji, takich jak szybki dostęp do Internetu, zintegrowane kamery, odczyty kart SD itp. Dzięki szerokim możliwościom i wydajnym funkcjom, Aeg SKK582F1AF jest doskonałym narzędziem do wykorzystania w różnych zadaniach.

Ostatnia aktualizacja: Dokument rozwiązania Aeg Skk582f1af

Linia Mastery AEG

Rozwiązania AEG pozwolą Ci rozwinąć umiejętności kulinarne i przejść na wyższy poziom smaku. Zachęcamy do poznawania nowych składników i technik, aby przekraczać oczekiwania i wprowadzać nowe standardy dotyczące zdrowia i zrównoważonego gotowania. Innymi słowy, wystarczająco dobre rezultaty nas nie zadowalają. Tworzymy innowacje, aby zrównoważone odżywianie było preferowanym wyborem.

 • Piekarniki AEG oferują najnowsze technologie, aby zapewniać najlepszą wydajność - responsywne sterowanie, opcję Smart Kitchen oraz funkcję Steamify.

 • Każda płyta SenseCook jest wyposażona w innowacyjne czujniki, umożliwiające wykorzystanie technik gotowania wspomaganego, od powolnego duszenia do smażenia i SousVide.

Linia urządzeń kompaktowych umożliwiawia stworzenie spójnego, stylowego wnętrza. Zaprojektuj idealną kuchnię.

Zaawansowane funkcje AEG wzbogacają Twoje doświadczenia w kuchni. Hob2Hood® automatycznie synchronizuje ustawienia okapu, a SilenceTech delikatnie i wydajnie usuwa nieprzyjemne zapachy.

Chronimy żywność dzięki trzem kluczowym czynnikom: stabilnej temperaturze, odpowiedniej wilgotności i szczelnemu zamknięciu. Chłodziarko-zamrażarka LongFresh jest wyposażona w dedykowaną komorę 0°C do przechowywania najbardziej delikatnych składników. -taste/inspiration/mastery-collection/aeg-twocolumn-dish-1120x630px. jpg? width=768&quality=70&mode=crop"/>

Dykretne, wydajne i elektrooszczędne zmywarki zintegrowane sprawią, że Twoje życie będzie łatwiejsze i bardziej uporządkowane. System ComfortLift® to pierwsze tego typu rozwiązanie na świecie, które ułatwia załadunek i rozładunek zmywarki.

Piekarnik

SteamPro®

Piekarnik SteamPro z funkcją Steamify® umożliwia pieczenie, gotowanie na parze oraz metodą SousVide..

 • Steamify®
 • Responsywne sterowanie
 • 4 poziomy pary
 • Sous-Vide
 • Termosonda
 • Wyświetlacz TFT
 • Okap

  SilenceTech Plus

  Technologia Silencetech Plus zapewnia bardzo cichą i wydajną pracę okapu.

 • Sterowanie dotykow
 • 5 ustawień prękości
 • Hob2Hood®
 • SilenceTech
 • Funkcja Breeze
 • Oświetlenie LED
 • Chłodziarko-zamrażarka

  Longfresh

  Komora LongFresh to przestrzeń do przechowywania delikatnych produktów w temperaturze 0°C, np. mięsa i ryb.

 • MultiFlow
 • Komora 0°C
 • Ekspresy do kawy

  Chłodziarki do wina

  Szuflady do podgrzewania

  Szuflady do pakowania próżniowego

  Zobacz produkty
  1. Pobierz

  miejsce na sortowanie

  Druk SD Z2, czyli formularz zgłoszenia otrzymania darowizny

  Otrzymanie darowizny przez osoby należące do I grupy podatkowej może być zwolnione z podatku, pod warunkiem dokonania zgłoszenia otrzymania darowizny. Czy wiesz, jak wypełnić formularz SD Z2, aby uniknąć podatku? Do pobrania darmowy wzór w formacie PDF!

  Skierowanie na badania lekarskie - wzór z omówieniemJednym z obowiązków każdego pracodawcy jest skierowanie pracownika do lekarza medycyny pracy. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak powinno wyglądać skierowanie na badania lekarskie! Pobierz darmowy wzór skierowania w dwóch formatach - PDF lub DOCX!

  Formularz SD-Z2 - wzór z szerokim omówieniemOtrzymanie darowizny od osoby zaliczanej do I grupy podatkowej w pewnych okolicznościach zwolnione jest z podatku od spadków i darowizn. Sprawdź, kiedy i gdzie trzeba złożyć formularz SD-Z2. Dowiedz się więcej na ten temat, czytając nasz artykuł!

  Wypowiedzenie umowy o pracę - wzór z omówieniemCzy wypowiedzenie umowy o pracę może zostać złożone przez każdą ze stron stosunku pracy? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jakie informacje powinno zawierać wypowiedzenie. Pobierz bezpłatny wzór w dwóch formatach - PDF oraz DOCX. Zobacz!

  Arkusz spis z natury - wzór z omówieniemPrzedsiębiorca prowadzący KPiR jest zobowiązany do sporządzenia i wpisania do niej spisu z natury. Sprawdź, kiedy masz obowiązek sporządzenia spisu z natury i pobierz za darmo spis z natury z szerokim omówieniem w formacie PDF oraz DOCX. Przeczytaj!

  Umowa najmu lokalu mieszkalnego - wzór z omówieniemUmowa najmu lokalu regulowana jest przez prawo cywilne. Podpisując ją, wynajmujący zobowiązuje się oddać go najmu do użytkowania najemcy w zamian za czynsz. Dowiedz się, jak skonstruować umowę najmu lokalu i pobierz darmowy wzór w formacie PDF lub DOC!

  Czynny żal - wzór ze szczegółowym omówieniemZa niezapłacenie podatków i brak wysyłki deklaracji w obowiązujących terminach grożą konsekwencje prawne. Aby uniknąć kary, możesz skorzystać z czynnego żalu. Dowiedz się, jak skonstruować czynny żal i pobierz darmowy wzór w formacie PDF i DOC!

  Aneks do umowy - wzór z omówieniemWiele zawieranych w obrocie gospodarczym umów po jakimś czasie wymaga wprowadzenia pewnych zmian. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jak poprawnie sporządzić aneks do umowy. Do pobrania darmowy wzór w formacie PDF oraz DOCX.

  Umowa użyczenia lokalu - wzór z omówieniemNieodpłatne użyczenie dla osoby biorącej w używanie ma swoje skutki na gruncie podatku dochodowego. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się jakie skutki niesie umowa użyczenia lokalu i pobierz darmowy wzór umowy w formacie PDF lub DOCX!

  Wypowiedzenie umowy zlecenia - wzór z omówieniemWedług przepisów kodeksu cywilnego, umowę zlecenie można rozwiązać w określonych okolicznościach. Wypowiedzenie umowy zlecenia może zostać złożone przez obie strony. Pobierz darmowy wzór wypowiedzenia umowy zlecenia w formacie PDF i DOCX!

  Lista płac - wzór z omówieniem wyliczania wynagrodzeniaPrzedsiębiorca, który zatrudnia pracownika w ramach stosunku pracy jest zobowiązany do wypłaty wynagrodzenia oraz innych obowiązkowych świadczeń. Dowiedz się, jakie elementy powinna zawierać lista płac i pobierz darmowy wzór w formacie PDF i XLSX!

  Wypowiedzenie umowy to najczęstsza forma rozwiązania stosunku pracy. Większość umów o pracę, a już na pewno umowę zawartą na czas nieokreślony, można wypowiedzieć. Aby skutecznie wypowiedzieć umowę o pracę jedna ze stron musi skutecznie doręczyć drugiej dokument wypowiedzenia.

  Czym jest wypowiedzenie umowy o pracę?

  Wypowiedzenie umowy o pracę jest jednym ze sposobów rozwiązania umowy o pracę. Kodeks pracy wymienia tu również porozumienie stron, rozwiązanie umowy o pracę bez wypowiedzenia i rozwiązanie z upływem czasu, na jaki umowa została zawarta.

  Co do zasady umowa o pracę na okres próbny rozwiązuje się z upływem tego okresu. Przed jego upływem może być jednak rozwiązania właśnie za wypowiedzeniem.

  Ważne! Umowę o pracę za wypowiedzeniem może rozwiązać każda ze stron. Może to zatem zrobić zarówno pracodawca, jak i pracownik.

  Okres wypowiedzenia umowy o pracę

  Rozwiązanie umowy o pracę następuje z upływem okresu wypowiedzenia. Kodeks pracy przewiduje różne okresy wypowiedzenia dla poszczególnych rodzajów umów.

  Rodzaj umowy a okres wypowiedzenia

  Poniżej podstawowe w tabeli przedstawione zostały podstawowe okresy wypowiedzenia umowy o pracę w zależności od rodzaju umowy.

  Okres wypowiedzenia

  Warunki

  Umowa o pracę

  na czas nieokreślony/nieokreślony

  2 tygodnie

  pracownik był zatrudniony krócej niż 6 miesięcy

  1 miesiąc

  pracownik był zatrudniony co najmniej 6 miesięcy

  3 miesiące

  pracownik był zatrudniony co najmniej 3 lata

  na okres próbny

  3 dni robocze

  okres próbny nie przekracza 2 tygodni

  1 tydzień

  okres próbny jest dłuższy niż 2 tygodnie

  okres próbny wynosi 3 miesiące

  Jak prawidłowo ustalić okres wypowiedzenia umowy o pracę?

  Warto pamiętać, iż okres wypowiedzenia umowy o pracę obejmujący tydzień lub miesiąc albo ich wielokrotność kończy się odpowiednio w sobotę lub w ostatnim dniu miesiąca.

  Jak już wspomniano, okres wypowiedzenia umowy o pracę zawartej na czas nieokreślony na czas określony jest uzależniony od okresu zatrudnienia u danego pracodawcy. Do takiego okresu wlicza się pracownikowi okres zatrudnienia u poprzedniego pracodawcy, jeżeli mamy do czynienia z przejściem zakładu pracy. W innych przypadkach również stosuje się tę zasadę, gdy z mocy odrębnych przepisów nowy pracodawca jest następcą prawnym w stosunkach pracy nawiązanych przez pracodawcę poprzednio zatrudniającego tego pracownika.

  Wypowiedzenie umowy o pracę z zachowaniem okresu wypowiedzenia

  W przypadku wypowiedzenia umowy o pracę z zachowaniem okresu wypowiedzenia rozwiązanie umowy o pracę następuje z upływem tego okresu. Co istotne, dokonaniu wypowiedzenia umowy o pracę przez jedną ze stron można ustalić wcześniejszy termin rozwiązania umowy, a ustalenie takie nie zmienia trybu rozwiązania umowy.

  Z wypowiedzeniem umowy o pracę przez pracodawcę wiąże się ważne dla pracownika uprawnienie w postaci zwolnienia na poszukiwanie pracy. Pracownikowi przysługuje zwolnienie na poszukiwanie pracy z zachowaniem prawa do wynagrodzenia w okresie co najmniej dwutygodniowego wypowiedzenia umowy o pracę dokonanego przez pracodawcę. Zwolnienie takie ma wymiar 2 lub 3 dni roboczych w zależności od tego, w jakim występuje okresie wypowiedzenia (odpowiednio w okresie dwutygodniowego i jednomiesięcznego lub trzymiesięcznego wypowiedzenia).

  Pamiętajmy też, iż w związku z wypowiedzeniem umowy o pracę pracodawca może zwolnić pracownika z obowiązku świadczenia pracy do upływu okresu wypowiedzenia. W okresie tego zwolnienia pracownik zachowuje prawo do wynagrodzenia.

  O zamiarze wypowiedzenia pracownikowi umowy o pracę zawartej na czas nieokreślony pracodawca zawiadamia reprezentującą pracownika zakładową organizację związkową.

  Pracodawca może, w celu wcześniejszego rozwiązania umowy o pracę, skrócić okres trzymiesięcznego wypowiedzenia, najwyżej jednak do 1 miesiąca, jeżeli wypowiedzenie pracownikowi umowy o pracę zawartej na czas nieokreślony lub umowy o pracę zawartej na czas określony następuje z powodu ogłoszenia upadłości lub likwidacji pracodawcy albo z innych przyczyn niedotyczących pracowników. Pracownikowi przysługuje wówczas odszkodowanie w wysokości wynagrodzenia za pozostałą część okresu wypowiedzenia.

  Wypowiedzenie umowy o pracę bez zachowania okresu wypowiedzenia

  Wypowiedzenie umowy o pracę przez pracodawcę bez zachowania okresu wypowiedzenia jest możliwe z winy pracownika i z innych przyczyn.

  Wypowiedzenie umowy o pracę bez wypowiedzenia w winy pracownika często nazywane jest zwolnieniem dyscyplinarnym. Pracodawca może w ten sposób rozwiązać z pracownikiem umowę w przypadku:

  • ciężkiego naruszenia przez pracownika podstawowych obowiązków pracowniczych;
  • popełnienia przez pracownika w czasie trwania umowy o pracę przestępstwa, które uniemożliwia dalsze zatrudnianie go na zajmowanym stanowisku, jeżeli przestępstwo jest oczywiste lub zostało stwierdzone prawomocnym wyrokiem;
  • zawinionej przez pracownika utraty uprawnień koniecznych do wykonywania pracy na zajmowanym stanowisku.

  Pierwszy z warunków w postaci ciężkiego naruszenia przez pracownika podstawowych obowiązków pracowniczych jest pojęciem dość ogólnym, dlatego wzbudza sporo kontrowersji. Jest też przedmiotem wielu orzeczeń sądów. Przykładowo w wyroku z dnia 11 marca 2020 r. (sygn. III PK 24/19) Sąd Najwyższy uznał, iż w pojęciu "ciężkie naruszenie podstawowych obowiązków pracowniczych" mieszczą się trzy elementy. „Przy dokonywaniu kwalifikacji zachowania pracownika jako ciężkiego naruszenia podstawowych obowiązków pracowniczych ustawodawca wymaga więc po pierwsze - aby było ono bezprawne, czyli naruszające objęte treścią stosunku pracy obowiązki o charakterze podstawowym, po drugie - by znamionowała je ciężka wina (tzw. subiektywna), przez którą rozumie się umyślność lub rażące niedbalstwo, po trzecie - aby spowodowało poważne naruszenie interesów pracodawcy bądź naraziło go na szkodę, przy czym wystarcza samo zagrożenie powstania takich skutków. Dodać do tego trzeba, że uzasadnioną przyczyną rozwiązania z pracownikiem umowy o pracę w trybie art. 52 § 1 pkt 1 k. p. nie musi być jedynie zawinione uchybienie”.

  Pracodawca może rozwiązać umowę o pracę bez wypowiedzenia również z powodu długotrwałej choroby pracownika. Jest to możliwe, gdy niezdolność pracownika do pracy wskutek choroby trwa:

 • dłużej niż 3 miesiące – w przypadku pracownika, który był zatrudniony u danego pracodawcy krócej niż 6 miesięcy,
 • dłużej niż łączny okres pobierania z tego tytułu wynagrodzenia i zasiłku oraz pobierania świadczenia rehabilitacyjnego przez pierwsze 3 miesiące – w przypadku pracownika zatrudnionego u danego pracodawcy co najmniej 6 miesięcy lub sytuacji, gdy niezdolność do pracy została spowodowana wypadkiem przy pracy albo chorobą zawodową.
 • Kodeks pracy przewiduje możliwość rozwiązania przez pracodawcę umowy o pracę bez wypowiedzenia także w razie usprawiedliwionej nieobecności pracownika w pracy z innych przyczyn niż wyżej wymienione, trwającej dłużej niż 1 miesiąc.

  Przepisy określają jednak sytuacje, gdy bez wypowiedzenia nie jest możliwe rozwiązanie umowy. Tak jest w przypadku nieobecności pracownika w pracy z powodu sprawowania opieki nad dzieckiem w okresie pobierania z tego tytułu zasiłku czy w przypadku odosobnienia pracownika ze względu na chorobę zakaźną (w okresie popierania z tego tytułu wynagrodzenia i zasiłku). Po stawieniu się pracownika do pracy w związku z ustaniem przyczyny nieobecności rozwiązanie umowy o pracę bez wypowiedzenia nie jest możliwe.

  Czy bez wypowiedzenia może rozwiązać umowę o pracę również pracownik? Tak. Takie rozwiązanie umowy przez pracownika jest możliwe, gdy zostanie wydane orzeczenie lekarskie stwierdzające szkodliwy wpływ wykonywanej pracy na zdrowie pracownika, a pracodawca nie przeniesie go w terminie wskazanym w orzeczeniu lekarskim do innej pracy, odpowiedniej ze względu na stan jego zdrowia i kwalifikacje zawodowe. Ponadto pracownik może rozwiązać umowę o pracę w takim trybie, gdy pracodawca dopuścił się ciężkiego naruszenia podstawowych obowiązków wobec pracownika.

  Pracownik powinien pamiętać o zachowaniu formy pisemnej dla oświadczenia o rozwiązaniu umowy bez wypowiedzenia. Należy również wskazać przyczynę uzasadniającą rozwiązanie umowy.

  Ważne! Oświadczenie każdej ze stron o wypowiedzeniu lub rozwiązaniu umowy o pracę bez wypowiedzenia powinno nastąpić na piśmie.

  Rozwiązanie umowy o pracę na mocy porozumienia stron

  Ta forma rozwiązania umowy o pracę z jednej strony daje obu stronom sporą elastyczność, z drugiej zaś wymaga współdziałania. Każda ze stron może wyjść z inicjatywą zawarcia takiego porozumienia. Przepisy nie wymagają formy pisemnej do zawarcia porozumienia, ale warto ją zastosować jako dowód przy ewentualnym sporze.

  Wypowiedzenie umowy o pracę - wzory

  Poniżej prezentujemy przykładowe wzory wypowiedzenia umowy o pracę przez pracownika.

  POBIERZ BEZPŁATNY WZÓR: Wypowiedzenie umowy o pracę przez pracownika

  …………………… dnia …………….. r.
  (miejscowość i data)

  Pracownik:

  …………………………..

  …………………………..
  (dane pracownika)

  Pracodawca:

  ……………………………

  ……………………………
  (dane pracodawcy)


  Wypowiedzenie umowy o pracę

  Niniejszym wypowiadam umowę o pracę zawartą dnia ………………….. (data podpisania umowy o pracę) w …………………. (miejscowość gdzie została podpisana umowa) pomiędzy ………………………. (pełna nazwa pracodawcy) a ………………………………….. (imię i nazwisko pracownika) z zachowaniem okresu wypowiedzenia wynoszącego ……………………………

  z poważaniem

  …………………….
  (podpis pracownika)

  Potwierdzam otrzymanie wypowiedzenia

  ………………………………………….
  (podpis pracodawcy lub osoby upoważnionej)

  Wypowiedzenie umowy o pracę przez pracownika POBIERZ WZÓR >>>

  Polecamy: Jak wypowiadać umowy o pracę. Procedura i wzory dokumentów

  NOWOŚĆ na Infor. pl: Prenumerata elektroniczna Dziennika Gazety Prawnej KUP TERAZ!

  Dokument rozwiązania Aeg Skk582f1af

  Bezpośredni link do pobrania Dokument rozwiązania Aeg Skk582f1af

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Dokument rozwiązania Aeg Skk582f1af